PROMOCJA SZCZYPTY LUKSUSU 10 PAŹDZIERNIKA W KRYNICY ,pod patronatem MTV24.TV

PROMOCJA SZCZYPTY LUKSUSU 10 PAŹDZIERNIKA W KRYNICY ,pod patronatem MTV24.TV
Szczypta Luksusu z MTV24.TV
Już 10 października,o godzinie 18.00 w Karczmie CICHY KĄCIK w Krynicy Zdrój odbędzie się pierwszy autorski wieczór promujący album SZCZYPTA LUKSUSU, którego redaktorką i pomysłodawczynią jest Ilona Adamska, właścicielka agencji wydawniczo-promocyjnej I.D.MEDIA. Serdecznie zapraszamy .

Na spotkaniu pojawi się sama autorka projektu, która opowie o tym, jak powstała książka, o tym, jak udało jej się nakłonić do współpracy przy albumie takie nazwiska jak: Robert Sowa, Monika Mrozowska, Kasia Zielińska, Paulina Holtz. Książka bowiem to zbiór przepisów na wykwintne dania najlepszych szefów kuchni z topowych restauracji w Polsce, blogerów kulinarnych i gwiazd.

W albumie znajdziemy przepisy na takie dania jak swojski gulasz Krystyny Mazurówny, kobiece tiramisu aktorki Oli Mikołajczyk czy sałatkę z roszponką według receptury Ryszarda Rembiszewskiego.

Wśród restauracji, które na kartach albumu proponują swoje kultowe dania, pojawia się także gospodarz wieczoru - restauracja Cichy Kącik, która zaprasza z całego serca na wyjątkowe spotkanie z Iloną Adamską. Będzie wspólne biesiadowanie, doskonały tort, góralska muzyka, a także pojawi się możliwość zakupienia książki w promocyjnej cenie i zdobycie autografu autorki.

Pamiętajmy - album Szczypta Luksusu to projekt wyjątkowy również z tego względu, że część pieniędzy z jego sprzedaży zostanie przekazanych na zakup potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Fundacji SUKCES. Już w trakcie premiery książki, która odbyła się 24 września w Warszawie - Ilona Adamska przekazała 6 kartonów darów od zaprzyjaźnionych z wydawnictwem sponsorów.

Oby więcej takich akcji!

Do zobaczenia 10 października o godzinie 18.00 w restauracji CICHY KĄCIK. , w trakcie spotkania poczestunek    specjaln ym tortem od firmy STESKAL

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
Poleca: MTV24.TV
"JESIEŃ 2015 z MTV24.TV" - I.D.Media i MTV24.Tv wspierają medialnie Maciej Kiełbasa - młody , zdolny zawodnik kickboxingu .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica