SMAKI REGIONU - PODHALE 2018 ( plebiscyt , bal , premiery płytowe ) Media Patronat : MTV24.TV

SMAKI REGIONU - PODHALE 2018  ( plebiscyt , bal , premiery  płytowe )  Media Patronat : MTV24.TV
Norbert Grzybacz
Smaki Regionu - Podhale 2018 , to nazwa imprezy która zagości w pięknym Nowym Targu , gdzie już w Październiku odbędzie się wieczór pełen serca dla Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie ) , premiery specjalnych dwóch tytułów fonograficznych na których okładkach obaczymy jednego z czołowych zawodników ( strong man ) , mocny zawodnik o gołębim sercu . Sam posiada kochającą się rodzinę i na słowo "przemoc" reaguje bardzo nerwowo. Zawodnik cała swoją siłę prezentuje na siłowni , ćwiczeniach i zawodach .

O kim mowa ? zdradzimy już 1 września br.

Pierwszą nagrodę "Smaki Regionu - Podhale" wręczymy już we wrześniu , którą przyznało jurry redakcji telewizji MTV24.TV , portalu Planeta Kobiet i radia DHT z Kanady. Złoty Laur trafi do kucharza młodego pokolenia , nagrodę odbierze NORBERT GRZYBACZ ( Rabka Zdrój ) , na co dzień urzędujący w "Cafe Słodka" , i dbający o podniebienia licznie odwiedzających gości , turystów tą przytulną restaurację , która rozpoczynała swoją działalność właśnie od słodkiej kawiarni . Aktualnie polecają wyśmienite makarony, pierogi własnej produkcji , wyśmienite sałatki.

Norbert Grzybacz , specjalnie dla naszej rubryki "Dobre Bo Zdrowe" , przygotuje i zaprezentuje potrawy dla widzów MTV24.TV i zostanie zaproszony na galę w Nowym Targu. Prezentowane potrawy najlepiej smakują spożywane bezpośrednio w "Cafe Słodka" .


Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018 wspiera działanie Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie . Twarzą kampanii jest ILONA ADAMSKA ( Imperium Kobiet , Planeta Kobiet, LBQ , autorka książek , modelka ).


opracował : Fonomedia Group

foto : Fonomedia Group / mtv24.tv
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica