Strona 89 w "Szczypcie Luksusu" króluje Karczma " Cichy Kacik" poleca : Jesień 2015 w MTV24.TV

Strona 89 w "Szczypcie Luksusu" króluje Karczma " Cichy Kacik"  poleca : Jesień 2015 w MTV24.TV
Szczypta Luksusu w MTV24.TV
Przeglądając "Szczyptę Luksusu" na stornie 89 , znajdujemy przepis zaprezentowany przez szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka Karczmy "Cichy Kącik". Pieczona Gicz Jagnięca to idealna propozycja na jesień 2015 roku a nowe menu karczmy zachęca na odwiedzenie tego miejsca.

Na spotkaniu pojawi się sama autorka projektu, która opowie o tym, jak powstała książka, o tym, jak udało jej się nakłonić do współpracy przy albumie takie nazwiska jak: Robert Sowa, Monika Mrozowska, Kasia Zielińska, Paulina Holtz. Książka bowiem to zbiór przepisów na wykwintne dania najlepszych szefów kuchni z topowych restauracji w Polsce, blogerów kulinarnych i gwiazd.

Wśród restauracji, które na kartach albumu proponują swoje kultowe dania, pojawia się także gospodarz wieczoru - restauracja Cichy Kącik, która zaprasza z całego serca na wyjątkowe spotkanie z Iloną Adamską. Będzie wspólne biesiadowanie, doskonały tort, góralska muzyka, a także pojawi się możliwość zakupienia książki w promocyjnej cenie i zdobycie autografu autorki.

Pamiętajmy - album Szczypta Luksusu to projekt wyjątkowy również z tego względu, że część pieniędzy z jego sprzedaży zostanie przekazanych na zakup potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Fundacji SUKCES. Już w trakcie premiery książki, która odbyła się 24 września w Warszawie - Ilona Adamska przekazała 6 kartonów darów od zaprzyjaźnionych z wydawnictwem sponsorów.

Do zobaczenia 10 października o godzinie 18.00 w restauracji CICHY KĄCIK. , w trakcie spotkania poczestunek specjaln ym tortem od firmy STESKAL

Zapraszamy i polecamy  10.X. 2015 z MTV24.TV
Opracował :  Music Media Press
foto: Music Media Press
"Jesień 2015 w MTV24.TV" - Maciej Kiełbasa sportowiec wspierany przez I.D.Media i MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica