Szczypta Luksusu -Ilony Adamskiej i DISCO POLO MIX dla widzów MTV24.TV na "Jesień 2015 w MTV24.TV"

Szczypta Luksusu -Ilony Adamskiej  i DISCO POLO MIX  dla widzów MTV24.TV na "Jesień 2015 w MTV24.TV"
Upominki dla widzów MTV24.TV
Jesienne zestawy dla naszych widzów w skład których wchodzi najnowsze wydanie pisma Disco Polo Mix wraz z płytą zawierające przeboje min: Boys,Mr.Dex,Maxx Dance i wielu innych. Dodatkowo książka z autografem autorki Ilony Adamskiej pt "Szczypta Luksusu" która jest idealnym przewodnikiem po restauracjach i kulinarnych propozycjach szefów kuchni jak i celebrytów .
Wsród bogatej propozycji kulinarnych  Ilona Adamska zaprezentowała przepis  szefa kuchni karczmy "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) Andrzeja Krzysztofiaka i jego "Pieczoną Gicz Jagnięcą" ( str. 89 ) " Szczypty Luksusu".
Aby wylosować i otrzymać wspomniane zestawy  wystarczy wykazać się szybkością ,  25.października 2015 roku o godzinie 8.00 wysyłamy e-maile z głosem na najnowsze nagrania które prezentujemy w dzisiejszym konkursie a znajdują się w zestawieniach list przebojów MTV24.TV.
W temacie wpisujemy : DISCO POLO MIX  & SZCZYPTA LUKSUSUS , a treści  oddajemy głosy na :

       -   PROSZĘ PANI  - PREZES
       -   JACEK I BARBARA - MARIOO
       -   SZAŁMŁODZIKA - SOLVER

 podając swoje imię i nazwisko , e-mail wysyłamy na adres: malopolskietv media@interia.pl  , pierwsze trzy osoby otrzymają upominki od  Disco Polo Mix  i I.D.Media .
 Osoby obdarowane zestawami otrzymają zwrotnego emaila . Życzymy powodzenie i zapraszamy do wspólnej zabawy z "JESIEŃ 2015 w MTV24.TV"


  Opracował : Music Media Press
  Foto: Music Media Press
  Poleca : MTV 24.TV

 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica