Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej premiera książki 24.09. Warszawa , 4.10. Karczma "Cichy Kącik"- Krynica Zdrój

Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej premiera książki 24.09. Warszawa , 4.10. Karczma "Cichy Kącik"- Krynica Zdrój
Szczypta Luksusu z MTV24.TV i Music Media Press

W czwartkowy wieczór (24.09), punktualnie o 19.30 światło dzienne ujrzy najnowsza książka Ilony Adamskiej pt. "Szczypta Luksusu". Wydawnictwo już przed premierą zostało wysoko ocenione przez krytyków i recenzentów, a przez wielu przedstawicieli mediów otrzymało nawet miano przewodnika po luksusowych miejscach, restauracjach, które warto odwiedzić i zakosztować wykwintnych propozycji szefów kuchni.

Redaktorka prezentuje miejsca, które winny znaleźć się na szlaku kulinarnym każdego wymagającego smakosza. Ponadto w projekcie znajdziecie przepisy lubianych i cenionych blogerów kulinarnych oraz gwiazd. Udział w książce Ilony Adamskiej wzięły m.in.: Kasia Zielińska, Beata Sadowska, Joasia Jabłczyńska, Monika Mrozowska, Karolina Nowakowska, Anna Kerth, Ola Mikołajczyk.

Szczypta Luksus to wyjątkowy projekt, bowiem po raz kolejny pieniądze ze sprzedaży książki zasilą konto Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy. W trakcie dzisiejszej gali zostaną wręczone prezenty i upominki od wielu polskich firm: Gońca, Axami, Bielendy czy Yankee Candle.

A już 4 października na terenie Karczmy "Cichy Kącik" (Krynica-Zdrój ) odbędzie się pierwszy wieczór autorski i promocja książki z możliwością zakupu i zdobyciem autografu Ilony Adamskiej i szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka, którego przepis także znalazł się w albumie.

Sama autorka poleca odwiedzenie gościnnych progów Karczmy "Cichy Kącik" w nadchodzącym okresie jesieni 2015 i zimy 2016 roku.
W trakcie spotkania ( 4.10.) nie zabraknie słodkiego upominku i poczęstunku od firmy STESKAL. Będzie wielkie grilowanie i biesiada do późnych godzin nocnych.


Aby zdobyć 2 zaproszenia 2 osobowe wystarczy napisać maila i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

1. Jaką potrawę zaprezentował " Cichy Kącik" w książce "Szczypta Luksusu"
Odpowiedzi prosimy przesyłać do dnia : 28.09. 2015 r. wysyłając na adres : malopolskietvmedia@gmail.com. Podpowiedzi szukajcie na profilu Szczypty Luksusu na FB.

W odpowiedzi prosimy zaznaczyć swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. Życzymy powodzenia i zapraszamy do wspólnej zabawy z "Szczyptą Luksusu" i " Cichym Kącikiem".

Opracował : Music Media Press
Poleca :  MTV24.TV / IMPERIUM KOBIET
"JESIEŃ 2015 w MTV24.TV" - twarzą naszej akcji jest Maciej Kiełbasa młody zawodnik kickboxingu , któremu patronuje medialnie : MTV24.TV  i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica