Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej , z przepisem Karczmy "Cichy Kącik " dla widzów MTV24.TV

Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej , z przepisem Karczmy "Cichy Kącik " dla widzów MTV24.TV
Ilona Adamska i upominki dla MTV24.TV
"Szczypta Luksusu"-Ilony Adamskiej ( I.D.Media) , w której znajdziemy wyśmienity przepis " Pieczona Gicz Jagnięca" której autorem jest szef kuchni Andrzej Krzysztofiak . trafić może w ręce naszych czytelników którzy w trakcie wieczoru autorskiego odbywającego się w Karczmie "Cichy Kącik"nie zmieścili się do szczelnie wypełnionej sali. Pięć książek z autografem Ilony czeka na widzów naszych .
Porducent promocji książki "Szczypta Luksusu" firma Music Media Press , zapowiada ponowne odwiedziny i organizację wieczorów i spotkań autorskiech jeszcze w tym roku , kiedy będzie promowany kalendarz z Iloną Adamską , płyta POP TOP , i zapowiedź ksiażki "Szczypta Luksusu cz. 2 ". Duże zainteresowanie i zaproszenia zlożone na ręce firmy zdecydowały o realizacji takich spotkań już w listopadzie 2015 roku.
Aby zdobyć książkę "Szczypta Luksusu"  wystarczy w środę 14.X. o godzinie  8.00 wysłąć  maila  na adres;
malopolskietvmedia@interia.pl  , w temacie wpisujemy  ILONA ADAMSKA & MTV24.TV , w treści  tytuł książki , i swoje imię i nazwisko , miesjcowość z której został wysłany. Pierwsze pięć maili zostanie nagrodzone książkami. Nagrodzonych poinformujemy zwrotnym mailem.

Na  "Jesień 2015 w MTV24.TV " zaprasza  ILONA ADAMSKA ( I.D.MEDIA )
Specjalne podziękowanie dla Karczmy " Cichy Kącik" , firmie "Steskal" , Polskie Koleje Linowe  , za pomoc w organizacji  wieczoru autorskiego książki "Szczypta Luksusu"

Opraocwał : MTV24.TV
 foto: Music Media Press
 Współpraca: Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica