Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej , znajdziemy przepis Karczmy "Cichy Kącik "

Szczypta Luksusu - Ilony Adamskiej , znajdziemy przepis Karczmy "Cichy Kącik "
Szczypta Luksuus - autor Ilona Adamska
Wszystkich spragnionych "Szczypty Luksusu" wraz z spotkanie z autorką najpopularniejszej książki tegorocznej jesieni 2015 roku , która zawiera przepisy celebrytów, jak i najlepszych szefów kuchni z całego kraju. Nie zabrakło w wydawnictwie przepisu z Karczmy "Cichy Kącik",która została wybrana za najpopularniejszą restaurację minionego lata.

Przeglądając "Szczyptę Luksusu" na stornie 89 , znajdujemy przepis zaprezentowany przez szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka Karczmy "Cichy Kącik". Pieczona Gicz Jagnięca to idealna propozycja na jesień 2015 roku a nowe menu karczmy zachęca na odwiedzenie tego miejsca.

Pamiętajmy - album Szczypta Luksusu to projekt wyjątkowy również z tego względu, że część pieniędzy z jego sprzedaży zostanie przekazanych na zakup potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Fundacji SUKCES. Już w trakcie premiery książki, która odbyła się 24 września w Warszawie - Ilona Adamska przekazała 6 kartonów darów od zaprzyjaźnionych z wydawnictwem sponsorów.

Do zobaczenia 10 października o godzinie 18.00 w restauracji CICHY KĄCIK. , w trakcie spotkania poczestunek  tortem od firmy STESKAL , zdobycie autografu Ilony Adamskiej ( autorki albumu)  i szefa kuchni Karczmy " Cichy Kącik "

Zapraszamy i polecamy 10.X. 2015 z MTV24.TV
Opracował : Music Media Press
foto: Music Media Press
"Jesień 2015 w MTV24.TV" - Maciej Kiełbasa sportowiec wspierany przez I.D.Media i MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica