Szczypta Luksusu prezentuje dla widzów MTV24.TV , i poleca "JESIEŃ 2015 w MTV24.TV"

Szczypta Luksusu prezentuje dla widzów MTV24.TV , i poleca "JESIEŃ 2015 w MTV24.TV"
Music Media Press i MTV24.TV
Specjalnie dla widzów telewizji MTv24.TV, prezentujemy :Rozgrzewający i sycący krem z dyni - doskonała propozycja na jesienny obiad., Jednocześnie polecamy książkę Ilony Adamskiej "Szczypta Luksusu" która dzięki swojej zawartości na każdym spotkaniu promocyjnym z jej autorką bije rekordy sprzedaży i popularności . "Szczypta Luksusu" zawiera też propozycję szefa kuchni z naszego regionu Karczmy " Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) Andrzeja Krzysztofiaka który poleca " Pieczoną gicz jagnięcą" strona 89 w "Szczypcie Luksusu".


 Rozgrzewający i sycący krem z dyni - doskonała propozycja na jesienny obiad. poleca "Jesień 2015 w MTV24.TV " i portal SZCZYPTA LUKSUSU" ( facebook )

Składniki na 5 porcji:
· 0,5 kg dyni
· 250 g drobnej fasoli z puszki
· 1 mały por
· 1 litr bulionu warzywnego
· 15 g bazylii
· 50 g gęstego jogurtu
· oliwa z oliwek extra vergine Olitalia
· 25 g masła
· sól i pieprz

Sposób przygotowania:
· Zeszklij drobno pokrojonego pora na oliwie z oliwek i masłem, dodaj dynię, obraną i pokrojoną na kawałki i duś 10 minut. Następnie wlej litr bulionu i gotuj przez 45 minut.
· Następnie zblenduj zupę, dodaj jogurt, wymieszaj i podawaj z dodatkiem łyżki fasoli, świeżo zmielonego pieprzu i podsmażonych na oliwie listków świeżej bazylii.

 Przepis dzięki uprzejmości i współpracy : SZCZYPTA LUKSUSU  i Ilony Adamskiej

 Opracował : Music Media Press
 "Jesień 2015 w MTv24.TV" - Maciej Kiełbasa ( młody zawodnik kickboxingu ) promowany przez MTV24.TV i Agencję Promocyjno - Reklamową  I.D.MEDIA .


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica