Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PREMIERĘ "SZCZYPTY LUKSUSU" pod patronatem MTV24.TV

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PREMIERĘ "SZCZYPTY LUKSUSU"  pod patronatem MTV24.TV
Poleca : MTV24.Tv i Music Media Press
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PREMIERĘ "SZCZYPTY LUKSUSU"


24 września w jednej z warszawskich restauracji odbędzie się premiera książki Ilony Adamskiej pt. "Szczypta Luksusu. Kulinarne inspiracje". Album wydawnictwa I.D.MEDIA to propozycja dla wszystkich łakomczuchów i osób, które uwielbiają eksperymentować w kuchni.Książkę poleca :MTV24.TV i Music Media Press.


- „Szczypta luksusu” to książka inna niż wszystkie. Ekskluzywny album kulinarny, który nie jest zwykłym zbiorem przepisów, lecz stanowi również przewodnik po znakomitych hotelach i restauracjach, takich jak np. hotel Narvil, Ambasada Pacyfiku czy Zamek Ryn, a także po mniej znanych lokalach jak chociażby restauracja z Wrocławia – Food Art Gallery czy hotel Szafran, które mają duszę, niesamowitą energię, przemiłą obsługę... i gdzie można poczuć „niebo w gębie”! Wszystkie te miejsca łączy jedno: ich szefowie kuchni, utytułowani mistrzowie w swojej dziedzinie, nagradzani na różnych światowych konkursach kulinarnych, postanowili zaprosić nas w podróż do świata dobrego smaku i podzielić się swymi ulubionymi, ekskluzywnymi przepisami. - wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu.

W książce pojawia się także wiele znanych nazwisk, które także zdradzają przepisy na swoje kultowe dania. Wśród nich są popularne aktorki: Kasia Zielińska, Paulina Holtz, Joasia Jabłczyńska, Monika Mrozowska czy Ola Mikołajczyk. Nie zabraknie przepisu kulinarnego  "Karczmy Cichy Kącik"- Krynica-Zdój , która  została wybrana przez widzów MTV24.TV i czytelników Planety Kobiet na najpopualrniejszy obiekt gastronomiczny lata 2015. Na premierze książki obecny będzie szef kuchni Andrzej Krzysztofiak  wraz z ekipą naszej telewizji.

Ilona Adamska, na co dzień zajmująca się wydawaniem magazynów IMPERIUM KOBIET i LAW BUSINESS QUALITY, zdradza, że w książce znajdziemy przepisy na tak wyjątkowe i ekskluzywne dania jak: sałata z grillowanym kangurem, łosoś w szampanie, małże św. Jakuba w pomidorowo – bazyliowym sosie, mus z sandacza czy ośmiornica z marakują.

Premiera książki odbędzie się w stolicy już 24 września i będzie miała formę garden party.

- To ma być luźne spotkanie, bez napięcia i nadęcia przy lampce szampana i dobrych przekąskach z grilla. Chcę odejść trochę od zamkniętych przestrzeni, stołów i imprez w sukniach wieczorowych. Ma być wesoło, jak na spotkaniu u przyjaciół w ogrodzie. Zagra m.in. Magdalena Szymańska oraz zespół VOCART. eu. Imprezę poprowadzi mój serdeczny przyjaciel Ryszard Rembiszewski. - dodaje Ilona.

Prężnie działająca bizneswomen odwiedzi również Małopolskę. 4 października pojawi się na promocji albumu w Krynicy w restauracji "Cichy Kącik".

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Opracował  : MUSIC  MEDIA PRESS  dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica