Życzenia dla Małopolskie.tv od Restauracji "Chłopskie Jadło"Kraków ul. św Jana 3

Życzenia dla Małopolskie.tv  od  Restauracji "Chłopskie Jadło"Kraków ul. św Jana 3
Tomasz Rzeszótko "Chłopskie Jadło" ul.św,Jana 3
Życzenia dla widzów telewizji Malopolskie.tv i naszej ekipy spływają, za które dziękujemy. "Chłopskie Jadło" ( sieć najpopularniejszych restauracji składa Nam życzenia, za które dziękujemy w imieniu widzów i własnym. Zapraszając na programy kulinarne "SMACZNEGO" i akcję "Muzyczna Zima 2013 " z Malopolskie.Tv. Dla widzów w imieniu marki "Chłopskie Jadło" i "Sfinks Polska s.a. " złoży  Tomasz Rzeszótko ( zarządzajacy restauracją  "Chłopskie Jadło" - Kraków ul. św Jana 3  ( www.chlopskiejadlo.pl ).
Programy "SMACZNEGO" tylko na antenie  Malopolskie.tv.

W imieniu spółki Sfinks Polska i restauracji Chłopskie Jadło pragniemy życzyć Państwu pełnych spokoju, ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten szczególny czas spędzony w gronie najbliższych przyniesie Państwu wiele radości i niech radość ta towarzyszy Państwu przez cały Nowy 2013 Rok.

życzą marki " SFINKS POLSKA " & "CHŁOPSKIE JADŁO"

24.XII. 2012  zapraszamy  widzów na specjalny program "SMACZNEGO" którego gościem specjanym będzie  Andrzej Sikorowski  ( Pod Budą). Nie zapragnie opowieści o świątecznych zwyczajach  w domu Sikorowskich  , podzielenie się opłatkiem, kolędowanie i tradycyjnych dwunastu potraw przygotowanych przez  szefa kuchni  Tomasza Książka ( restauracja  ul. św Jana 3 ).

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica