„Hokej w sercach ludzi naszych regionów”.

"Hokej w sercach ludzi naszych regionów".
W Krynicy – Zdroju podsumowano (16 maja) projekt „Hokej w sercach ludzi naszych regionów”, realizowany przez KTH KM Krynica wspólnie z HC 46 Bardejov. Skierowano go do dzieci i młodzieży Polski i Słowacji.

1 stycznia Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy Krynica i HC 46 Bardejov rozpoczęły realizację projektu „Hokej w sercach ludzi naszych regionów”. Skierowano go do dzieci i młodzieży regionów przygranicznych – Słowacji i Polski. W jego ramach odbyło się szkolenie trenerów klubów KTH KM Krynica i HC 46 Bardejov, obóz szkoleniowy, a także dwudniowy Międzynarodowy Turniej Hokejowy w Krynicy - Zdroju dla zawodników z grupy żaków.
    Podczas konferencji, która odbyła się w Hotelu Krynica podsumowano realizację projektu. Określono również kierunki dalszego rozwoju i pogłębiania współpracy partnerów w zakresie hokeja na lodzie. Uczestnikami spotkania byli m.in.: Wojciech Różana, koordynator projektu i wiceprezes KTH MK, Michał Jasnosz, prezes KTH KM, Jerzy Szyszka, dyrektor MOSiR, a także dyrektorzy krynickich szkół. Po stronie słowackiej gośćmi byli Tomasz Ivan trener i koordynator HC 46 Bemaco Bardejov oraz Andrej Gmitter, prezes HC 46 Bemaco Bardejov.
   Projekt „Hokej w sercach ludzi naszych regionów”, jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Współpracy Trans - Granicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007 – 2013. Całkowity koszt projektu wynosi 45.507,00 EUR.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica