ARCUS zawalczył w Koszycach

ARCUS zawalczył w Koszycach

Kolejne 17 medali dodali do klasyfikacji generalnej zawodnicy Arcusa podczas sobotnich zawodów Ligi Słowackiej w Koszycach.
Zawodnicy Arcusa wywalczyli:
7 złotych: (Paweł Domiter -49kg, Kurzeja Patryk -30kg, Płachta Dominik -53kg, Pogrzeba Aneta -32kg, Repetowska Roksana -24kg, Sopata Wiktoria -30kg, Wójcik Kamila +46kg,
6 srebrnych : Izyk Alicja-28kg, Kiczka Natalia -44kg, Lewandowska Agnieszka -55kg, Malczewska Vanessa-32kg, Stanisławczyk Konrad-37kg, Szczygieł Marcin-80kg,
4 brązowe: Krok Kacper-32kg, Pogrzeba Adrian -62kg, Wójcik Artur-32kg, Wójcik Eryk-32kg.
Na szczególna pochwałę w śród najmłodszych zasłużył Konrad Stanisławczyk, który mimo przegranego finału zaprezentował bardzo wysoki poziom umiejętności. Bardzo dobrze wypadł junior Marcin Sczygieł, który walczył z seniorem, medalistą Mistrzostw Europy Ondrejem Cechlarem przegrał ale pokazał że potrafi w sposób rozważny i przemyślany prowadzić walkę. Zabrakło jednak doświadczenia.
Kolejny turniej Ligi Słowackiej dopiero w drugiej połowie roku, ale już za tydzień 19.05.2012 II Turniej Małopolskiej Ligi Taekwondo, który odbędzie się w Nowym Targu. Małopolska Liga zakończy się turniejem 2 czerwca w Krynicy-Zdroju.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom Arcusa, którzy uczestniczyli w turnieju. Serdecznie dziękujemy za pomoc i opiekę rodziców, którzy uczestniczyli w wyjeździe.

Autor: Radosław Repetowski

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica