AS SPORTU 2017 , Wiktor Wiśniewski Nadzieja Sportu 2017

AS SPORTU 2017 , Wiktor Wiśniewski Nadzieja Sportu 2017
Wiktor Wiśniewski
Odkrywamy drugiego z siedmiu nagrody As Sportu . Statuetka w kategorii : Największa Nadzieja Polskiego Muay Thai Młodego Pokolenia Wiktor Wiśniewski. Media patronat nagród MTV24.TV , ATV Warszawa , TV Victoria , One Media Group , Partnerem gali jest Victoria Odszkodowania.

WIKTOR WIŚNIEWSKI obecnie na tą chwile 17 letni zawodnik Muay Thai ( boks tajski ) kończący w lutym 2018 roku 18 scie lat i oficjalnie przechodzący na zawodostwo. Muay Thai trenuje od 12tego roku życia nieprzerwalnie odpoczątku swojej kariery w Łódźkim Klubie Corio Team pod okiem swojego taty oraz trenera Dariusza Wiśniewskiego do tej pory na Polskich oraz zagranicznych ringach sporttów walki mogliśmy oglądać jego walki 54 razy z czego 54 razy odnosił zwycięstwo co bardzo mocno go wyróżniało z pośród innych zawodników. Szczerze mówiąc nie spotkałem się z drugim takim zawodnikiem, który wszystkie swoje walki tym bardziej w liczbie aż 54 z czego 17 przez nokaut by wygrywać. Po drodze tocząc te walki zdobywał ogromną ilość sukcesów ( tytułów ) na arenie sportowej min. 
Wiktor zostawał 3x Mistrzem Polski, 3x zdobywcą Pucharu Świata oraz Mistrzem Kraji Nadbałtyckich , jak i również jest jednym z najmłodszych zawodników w Polsce , którzy walczyli i zdobyli Pas Mistrzowski w tym przypadku organizacji Fight Time w walce z Reprezentantem Fraancji.
Sportowe plany Wiktora na najbliższą przyszłość to w lutym 2018 roku oficjalne przejście na zawodostwo oraz walki dla najbardziej prestiżowych oraz znanych na całym świecie federacji Muay Thai takich jak Max Muay Thai, Thai Fight, Lion Fight. Ma również na celu stoczenie walk na jednym z najbardziej prestiżowych stadionów Muay Thai w Tajladnii jakim jest LUMPINNE STADIUM, który jest uważany w świecie thaibokserów za Mekke walk Muay Thai. W dalszej jego karierze zawodowej nie wyklucza , a nawet prowadzone są rozmowy na ten temat by pokazać się w walkach MMA.W 2018 roku Wiktor ma również zaplanowany wyjazd do kolebki Muay Thai jakim jest Tajladnia by tam mieszkać, trenować w jednym z najbardziej docenianych tajskich gymów jak i również toczyc walki i nabierać doświadczenia wśród rodowitych Tajskich wojowników. Wyjazd ten oraz pobut w Tajlandii jest zaplanowany na okres 3 lat.

Gala wręczenia  statuetek  dla zdobywców statuetki  AS SPORTU , a będzie ich  szczęśliwa "7"  odbędzie się w maru br.


Opracował : MTV24.TV
Współpraca: One Media Group


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica