C.C.CATCH ( 31.07.) obchodzi swoje 50-te urodziny poleca Top 15 Gold Teekanne Hits MTV24.tv / Małopolskie.TV

C.C.CATCH  ( 31.07.) obchodzi swoje 50-te urodziny  poleca Top 15 Gold Teekanne Hits  MTV24.tv / Małopolskie.TV
C.C.CATCH poleca Top 15 Gold Teekanne Hits MTV214.tv
Wielka gwiazda muzyki dance C.C.Catch obchodzi swoje 50-te urodziny "Muzyczne Lato 2014" poleca artystkę a jej nagrania które nagrała w okresie współpracy z Dieter Bohlen .Artystka której nagrania na stałe wpisała się w taneczne parkiety lat 80-tych .Sylwetkę "gwiazdy" prezentuje  Top 15 Gold Teekanne Hits MTV 24.tv / Małopolskie.tv .

C.C. Catch, urodziła się 31 lipca 1964 r. jako Caroline Müller. Karierę muzyczną rozpoczęła od występów w dziewczęcym kwartecie Optimal. To właśnie podczas jednego z koncertów tego girls bandu, młodą wokalistkę wypatrzył Dieter Bohlen z zespołu Modern Talking. Muzyk zaproponował Catch nagranie piosenki "I Can Loose My Heart Tonight". Singiel ukazał się w lipcu 1985 r. i okazał się sporym sukcesem. Utwór dotarł do 13. pozycji niemieckiej listy przebojów i był jednym z najczęściej granych w dyskotekach numerów. W kolejnym roku do sklepów trafił drugi singiel - "'Cause You Are Young" - a niedługo potem debiutancki album C.C. Catch zatytułowany "Catch the Catch". Wokalistka wykorzystała falę popularności i w 1986 r. wydała jeszcze jeden krążek - "Welcome To The Heartbreak Hotel", który także napisał dla niej Bohlen.
W sumie, C.C. Catch, we wspólpracy z Bohlenem wydała pięć albumów. Pod koniec lat '80 duet jednak się rozpadł a sama Catch wyjechała do Wielkiej Brytanii, by tam kontynuować karierę. Owocem jej pracy był wydany w 1989 r. krążek "Hear What I Say", który jednak nie cieszył się tak dużą popularnością jak poprzednie albumy. Niedługo potem wokalistka postanowiła wycofać się z muzycznego świata. Powróciła dopiero w 1998 r. za sprawą albumu "Best Of'98". To, jak na razie, ostatni studyjny album wokalistki.

Opracował   : Music Media Press dla  MTV 24.tv / Małopolskie.tv
"Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec-wrzesień 2014)   MTV24.tv / Małopolskie.tv
producent akcji : Music Media Press  , wydawca płyt  : KAMALIYA , IZABELA TROJANOWSKA 
21.VIII.2014 premiera płyty  MC DIVA   i  płyty  DVD "Live"-Club Opera - KAMALIYA


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica