Celtic Gladiator 12 ( 20.05.- Londyn ) pod patronatem MTV24.TV

Celtic Gladiator 12 ( 20.05.- Londyn )  pod patronatem MTV24.TV
 Już za niespełna miesiąc, w sobotę, 20 maja 2017 roku odbędzie się kolejna edycja gali Celtic Gladiator. Tym razem impreza Celtic Gladiator 12 ponownie trafi do Londynu, gdzie w kameralnej hali Civic Hall, przy Blackshots Lane (Essex), widzowie obejrzą kilkanaście ciekawych walk na zasadach MMA a także wprowadzone niedawno do programu organizacji pojedynki w formule K-1.

Organizacja, której właścicielem jest mieszkający w Irlandii polski biznesmen Albert Jarzębak, konsekwentnie daje szansę zaprezentowania się publiczności zawodnikom z Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także innych krajów. Nie inaczej będzie w Londynie, gdzie w jednej z planowanych walk o pas kategorii piórkowej walczyć będzie pochodzący z Polski zawodnik, Leszek Krakowski (10-1). Nazwisko jego rywala poznamy już w najbliższych dniach.

Nie jest on jedynym Polakiem, bowiem karta walk pełna będzie nazwisk naszych rodaków. Oczywiście głównie zawodników mieszkających w Wielkiej Brytanii, jak weterani MMA Przemysław Mysiala (20-9) Tomasz Czerwiński (9-13) czy debiutujący Adam Chętnik (0-0). Będą oni mierzyć się z rywalami z Anglii, USA, Kanady, Brazylii, Litwy czy innych krajów.

I tak na przykład rywalem Polaka Radosława Dziąbkowskiego (2-3), będzie gruziński zawodnik Gia Barkalaia (0-2), a walka odbędzie się w limicie wagi lekkiej, czyli do 70 kg. Z międzynarodowych konfrontacji warto zwrócić uwagę na pojedynek Brazylijczyka Leonardo "Loirinho" Goslinga (5-4) i Jose Agustina (2-1) z Hiszpanii.

Celtic Gladiator idąc z duchem czasu wprowadza na swojej arenie także walki kobiet. W dwóch pojedynkach kickboxerskich na zasadach K-1 zmierzą się ze sobą zawodniczki z Polski i Portugalii - Katarzyna Twardowska i Filipa Mourão, oraz Australii i Anglii - Gemma Montefiore i Cill Wan.

Warto przypomnieć, iż na arenie Celtic Gladiator wykuwały swój kunszt największe gwiazdy MMA na świecie jak mistrz UFC Conor McGregor, mistrzowie KSW Artur Sowiński i Krzysztof Kułak, znani zawodnicy UFC Artem Lobov, oraz Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca wyróżnień w UFC. W ubiegłym roku organizacja przeprowadziła dwie gale w Londynie (CG 10) i Krakowie (CG 11). W tym mierzy w co najmniej trzy eventy, w Anglii, USA i Polsce. Poniżej wstępna karta walk:

Preliminary Card
MMA 170 lbs: Adam Chętnik (Polska) vs Dom Colossus (Anglia)
MMA 205 lbs: Silviu Streinu (Rumunia) vs Juan Hermandez (Hiszpania)
MMA 155 lbs: Radosław Dziąbkowski (Polska) vs Gia Barkalaia (Gruzja)
K-1 125 lbs: Katarzyna Twardowska (Polska) vs Filipa Mourao (Portugalia)
K-1 105 lbs: Gemma Montefiore (Australia) vs Cill Wan (Anglia)
MMA 265 lbs: Leonardo Gosling (Brazylia) vs Jose Agustin (Hiszpania)

Main card
MMA 205 lbs: Luciano Zampieri (Brazylia) vs Arunas Andriuskevicius (Litwa)
MMA 265 lbs: Tomasz Czerwiński (Polska) vs John "Chooper" Painter (Anglia)
MMA 205 lbs: Przemysław Mysiala (Polska) vs TBA

Main event
MMA 145 lbs: Leszek Krakowski (Polska) vs TBA

Zakup biletów :
https://www.bilety24.uk/pl/celtic-gladiator-12-274.p.html/Poleca :  MTV24.TV   /  ONE.FM  /   NESTIA  /  PLANETA KOBIET  / ONE  RECORDS 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica