Celtic Gladiator 14 - Londyn , pod patronatem medialnym MTV24.TV

Celtic Gladiator 14 - Londyn , pod patronatem medialnym  MTV24.TV
 Celtic Gladiator 14 - Londyn , pod patronatem medialnym MTV24.TV . Partner relacji dla MTV24.TV firma : One Media Group.6 października York hall Londyn Celtic Gladiator 14! Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego gongu. W londyńskiej hali będzie gorąco, będą "grzmoty", a kibice już powinni zacierać ręce przed tym wydarzeniem. Przygotowaliśmy kilkanascie walk w różnych formułach, mma, K1, muay thai. W Londynie nie zabraknie walk debiutantów tj. Adrian Molenda, Łukasz Weha, Ben Spicer, a to gwarancja tego, że zawodnicy chcą się "pokazać" i zawsze może to zaowocować jakimś "młodym wilkiem".W kategorii półciężkiej w mma, dojdzie do interesującego pojedynku między Arunas Andriuskevicus vs Łukasz Klinger. To dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy, dlatego warto zwrócić na to uwagę. Nie zabraknie również walk w wadze ciężkiej i superciężkiej, Sarara, Czerwiński, Adetola, Gowik, to niektóre nazwiska jakie pojawią się w tej kategorii, a jest ona zawsze niezwykle emocjonująca. Nie może zabraknąć walki płci pięknej, dojdzie do interesującego rewanżu w formule K1, między Katarzyną Twardowską a Filipą Mourao.

"Wisienka na torcie" nadchodzącego show będzie starcie w wadze ciężkiej w formule K1, między Tomaszem Sararą a Luciano Zampieri, a stawką tego pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata K1 Celtic Gladiator. Obaj zawodnicy mają taki sam rekord, ogromne doświadczenie, a stawka z pewnością zapowiada niezapomniane przeżycia.

Kto zdobędzie tytuł? Jak zaprezentują się debiutanci? Jak ciężkie ciosy będą spadać w najwyższych kategoriach?? Na te pytanie poznamy odpowiedź w krótce!! Zapraszamy do przeżywania tego z nami w York Hall lub na stronie www.eventtv.global


Zapraszamy do zakupu biletów na www.celticgladiator.comOpracowal :  One Media  Group  dla  MTV24.TV 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica