CELTIC GLADIATOR 15 NOWY SĄCZ : Łukasz Klinger Vs. TBA

CELTIC GLADIATOR 15 NOWY SĄCZ :  Łukasz Klinger Vs. TBA
Celtic Gladiator 15 , pod patronatem MTV24.TV , zaprasza na najważniejsze wydarzenie sportowe jesieni 2017. Gala Celtic Gladiator odbędzie się już 4 listopada w Nowym Sączu . Prezentujemy kolejne gorące informacje z obozu Celticu

Łukasz Klinger (8-5-0) po bardzo dobrej, twardej walce na Celtic Gladiator 14, pokaże się kibicom  w Nowym Sączu. Co prawda Łukasz przegrał walkę ze świetnym Litwinem Arunasem Andriuskievicius (14-4-0), jednak to co wydarzyło się w klatce poniosło widownią. Wszystko mogło iść w przeciwnym kierunku, walka była toczony w tempie mistrzowskim. Klinger chce jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę i pokazać co potrafi. Tu kolejne pytanie do Was!


Z kim powinien zawalczyć Łukasz?? Może ktoś z jego wagi rzuci wyzwanie?? Jeżeli macie jakieś pomysły piszcie do nas, Łukasz Klinger z pewnością dostarczy kibica w Sączu sporą dawkę wrażeń, to wszystko u nas już 4 listopada.

 

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15 www.celticgladiator.shop


Na spertowe  emocje  z CELTIC GLADIATOR  15  na antenie  MTV24.TV  zaprasza  firma  NOMAK , dystrybutor  napoju  IXSO BIO , 100 % naturalny , idealny dla zawodników , który  prezentuje  czołowy zawadnik  MMA   AndrzejGrzebyk , walczący w kategorii 84 kg.
Andrzej  Grzebyk  jest laureatem nagrody  "ZŁOTY LAUR"

Opracował :  One Media Group  dla MTV24.TV
Współpraca: CELTIC GLADIATOR
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica