Drużyna chłopców - mistrzami powiatu w unihokeju.

Drużyna chłopców - mistrzami powiatu w unihokeju.
Szkoła Podstawowa nr. 2 z Krynicy – Zdroju zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju chłopców. Drużyna dziewcząt tej placówki uplasowała się na drugim miejscu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Petryla z Krynicy – Zdroju, a zawodniczką - Marta Wąchała z Zagorzyna.

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rozegrano w sądeckiej hali sportowej MOSiR. Drużyny rozgrywały spotkania systemem „każdy z każdym", dwa razy po 8 minut - oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Stawką było Mistrzostwo Powiatu, a także awans na zawody wojewódzkie w Nowym Targu. - "Zwycięstwo Zagorzyna nie było niespodzianką gdyż szkoła ta co roku awansuje do turnieju wojewódzkiego zarówno w zawodach szkół podstawowych jak i gimnazjalnych - podkreśla Marek Mirek - koordynator ds. sportu w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Powiatu Nowosądeckiego - Wśród chłopców natomiast bardzo dobrze spisała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy - Zdroju, która zwyciężyła w całym turnieju pokonując uczniów z Zagorzyna i Lbrantowej.
    Zwycięska drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2: Krzysztof Petryla, Marcin Susidko, Julian Mazur, Rafał Porosło, Krzysztof Mikosz, Leon Kowalski, Michał Nowak, Szymon Kiełbicki, Krystian Pawlik. Opiekun - Krzysztof Mirek.
W turnieju rywalizowały drużyny szkół podstawowych z Librantowej, Zagorzyna i Krynicy - Zdroju. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i dyplomami.
Dziewczęta:
1.Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
2.Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
3.Szkoła Podstawowa w Librantowej
Chłopcy:
1.Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
2.Szkoła Podstawowa w Zagorzynie
3.Szkoła Podstawowa w Librantowej

Małgorzata Kareńska fot. Starostwo Powiatu Nowy Sącz.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa Starostwo Powiatu Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica