Gala Sportów BABILON MMA ( 18.08.2018 ) Międzyzdroje , poleca Planeta Hitów Muzyczne Lato MTV24.TV

Gala Sportów  BABILON MMA ( 18.08.2018 ) Międzyzdroje , poleca Planeta Hitów Muzyczne Lato MTV24.TV
Gala Sportów BABILON MMA ( 18.08.2018 ) Międzyzdroje , na tę walkę specjalnie zapraszamy naszych widzów .Said-magomed "PitBull" Abdulkadirov , którego medialnie wspiera nasza stacja i jej nominowany do nagrody sportowej "Złoty Laur" - Talent Roku 2018 zawalczy z Kamilem Oniszczukiem.

Babilon MMA 18.08. Międzyzdroje


ONISZCZUK vs ABDULKADIROV!!! n a tę walkę czekają wielbiciele MMA i fani obu sportowców.Kto straci status niepokonanego w formule MMA?
Głosujcie i typujcie swojego faworyta!!!!!

Obaj są młodzi, niezwykle utalentowani, obaj staną przed największym wyzwaniem w karierze. A to zwiastuje pełną emocji walkę.

Kamil Oniszczuk to jeden z największych talentów na polskiej scenie MMA. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego z poznańskiego Ankosu ma na koncie 5 zwycięstw. W dotychczasowych starciach dał się poznać jako zawodnik walczący bardzo efektownie i niekonwencjonalnie. Jego techniką firmową są wysokie kopnięcia. Oniszczuk imponuje również warunkami fizycznymi. W dotychczasowych starciach na galach Babilon MMA pokonał na punkty Pawła Karwowskiego i poddał w niespełna minutę Maksyma Potapowa.

Said-magomed "PitBull" Abdulkadirov to utytułowany zapaśnik, który w formule MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Odniósł do tej pory 4 zwycięstwa, z czego aż 3 przed czasem. "Pitbull" z pochodzenia jest Czeczenem, ale mieszka w Polsce. Na co dzień trenuje w klubie Spartakus Rzeszów.

Zapraszamy przed telewizory i do Amfiteatru w Międzyzdrojach. Bilety można nabywać w serwisie eventim.pl


Poleca Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018 MTV24.TV


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Materiał ; BABILON MMA

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica