ID.MEDIA I MTV24.TV PROMUJE MŁODE TALENTY

ID.MEDIA I MTV24.TV PROMUJE MŁODE TALENTY
Maciej Kiełbasa ( foto: Konrad Rogoziński)
ID.MEDIA I MTV24.TV PROMUJE MŁODE TALENTY

Już 22 sierpnia w amfiteatrze w Rabce Zdroju odbędzie się ekskluzywna Gala organizowana przez Battle of Warriors pod nazwą "Górale vs Reszta Polski". Udział w niej bierze Maciej Kiełbasa trenujący pod okiem Łukasza Jarosza w klubie "Jarosz Fight Club". Telewizja MTV24.TV oraz Agencja I.D.MEDIA zostały partnerami medialnymi walk Macieja i wspierają go wizerunkowo.

- Moja kariera z walkami rozpoczęła się pierwszą walką, którą stoczyłem w Nowym Targu na Gali "Drużyny Mistrzów". Walczyłem wtedy z Filipek Bieniasem w kategorii wagowej - 75kg. Niestety swój pierwszy pojedynek nie poszedł po mojej myśli. Poniosłem klęskę w ringu ale to dało mi tylko motywację do mocniejszych treningów i jeszcze większego zaangażowania w to, co robię - opowiada Maciek.

Po pierwszych niepowodzeniach i ostrych treningach technicznych Maciej zdecydował się na przygotowania do amatorskich zawodów odbywających się w Krakowie. W ringu po raz pierwszy spotkał się z czterokrotnym medalistą Mistrzostw Polski - Bartoszem Frycem.

- Walka była wyrównana. Niestety doświadczenie dało przewagę Bartoszowi i przegrałem. - wspomina Maciej.

Później było już tylko lepiej. - Dostaliśmy z trenerem propozycję walki zawodowej w kategorii 81kg z Marcinem Malickim. Walka wygrana przez RSC. Trwała dokładnie 1 minutę 20 sekund. - mówi z dumą zawodnik.

22 sierpnia Kiełbasa stoczy pojedynek rewanżowy z Malickim w swoim rodzinnym mieście - Rabce Zdroju, w kategorii wagowej 81 kg. Zawodnik ostro ćwiczy. Właśnie wrócił z tygodniowego obozu wytrzymałościowego i rozpoczyna prace nad szybkością.

- Ostatni miesiąc ciężkich treningów i gwarantuję, że damy bardzo mocną, widowiskową walkę - zapowiada Maciej.

Młody sportowiec został dostrzeżony przez media. Otrzymał duży kredyt zaufania m.in. od małopolskiej telewizji MTV24.TV, która promuje jego sylwetkę. Maćkiem zainteresowała się również prężnie działająca agencja wydawniczo - promocyjna I.D.MEDIA z Warszawy, wydawca kilku magazynów i portali internetowych. Ten młody zawodnik zdobył też zaufanie firmy PROMIXX.PL, która pomaga zawodnikowi w rozwijaniu jego sportowej kariery.

- Cieszymy się, że możemy wspierać i promować młode talenty. Uwierzyliśmy w Maćka, bo to mądry, pracowity i wytrwały chłopak. Chcemy promować jego osobę w naszych mediach, wspierać go medialnie, bo wierzymy, że już niedługo zrobi się o nim naprawdę głośno. - mówi Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.MEDIA.

Maciej należy do osób skromnych, które raczej stoją z tyłu i stronią od mediów. Dla niego najważniejsza jest ciężka praca i dobre efekty. Docenia jednak to, co robią dla niego partnerzy dając temu wyraz w podziękowaniach, które kieruje do swoich promotorów, zwłaszcza managera.


- Dzięki mojemu menadżerowi, który sprawia, że staję się coraz bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem. Coraz częściej pojawiam się w mediach i staję się zauważany. Ludzie mnie widzą, budzę coraz większe zainteresowanie, a w dzisiejszym brutalnym świecie sportu, gdzie konkurencja jest ogromna i walka o sponsora - bezwzględna - taka sytuacja bardzo cieszy. Od razu łatwiej jest mi podjąć współpracę z firmami, które są potrzebne do rozwoju zawodnika. - mówi w rozmowie z telewizją MTV24.tv Maciej Kiełbasa.


- Bycie sportowcem nie jest proste. Gdyby nie moi wspaniali partnerzy i patroni medialni - nie miałbym możliwości trenowania i rozwijania się. To dzięki nim jestem w stanie robić to, co kocham i nawiązywać współpracę ze sponsorami. Dziękuję za zaufanie małopolskiej telewizji i agencji I.D.MEDIA z Warszawy, która wspiera i promuje młode talenty. Dziś to rzadkość. Raczej promuje się osoby przynoszące już dochody i zapewniające wpływy z reklam. Młodzi ludzie, bez tzw. pleców mają o wiele trudniej, by zaistnieć na arenie sportowej. - dodaje zawodnik.

22 sierpnia Maciej Kiełbasa, podczas swojej walki, wystąpi w specjanie zaprojektowanym na tę okazję stroju oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się zaraz po odbytej walce w jednym z hoteli SPA na terenie Małopolski.

Projekt i wykonanie stroju firma: SMMASH (www.smmash.eu)

W dniach 11-13.09.2015 zapraszamy czytelników do przepięknej i malowniczej Krynicy - Zdrój, w której odbywać będzie się kolejna edycja PZU FESTIWAL BIEGOWY 2015 (www.festiwalbiegowy.pl). Będziemy obecni na muzycznej scenie z naszymi zaprzyjaźnionymi artystami muzyki pop i dance oraz z naszymi stoiskami reklamowymi agencji I.D.Media i Regio Records. Na trasach biegowych reprezentować będzie nas zawodnik kickboxingu Maciej Kiełbasa, którego wspierać w biegach będą: PROMIXX.PL (www.promixx.com.pl) i SMMASH X-WERR (www.smmash.eu). Szczegóły naszego sportowo - muzycznego pobytu w Krynicy - Zdrój na naszej stronie już od sierpnia . Opracował : MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica