Media Patronat MTV24.TV : Celtic Gladiator 15 ( 04.11.) Legenda KSW Krzysztof Kułak powraca na szczyt

Media Patronat MTV24.TV : Celtic Gladiator 15 ( 04.11.) Legenda KSW Krzysztof Kułak powraca na szczyt
Celtic Gladiator 15
 Już po raz trzeci nasza redakcja będzie oficjalnym patronem medialnym najważniejszego wydarzenia sportowego jesieni 2017 roku. Ten gorący, pełen sportowych emocji (i po raz pierwszy także muzycznych) wieczór odbędzie się 4 listopada w Hali Arena Mosir w Nowym Sączu.


Pierwszy raz kibiców do gorącego dopingu będzie rozkręcał laureat nagrody „Złota Nuta” (którą odbierze na gali) DJ i producent - EMPYRE ONE. Wystąpi on ze specjalnie przygotowanym setem i odbierze nagrodę za przebój tegorocznego lata „Moonlight Shadow 2k 17”.

Każdy kibic, który kupi bilet na galę, będzie mógł odebrać na specjalnym stoisku w hali płytę EMPYRE ONE oraz zdobyć autograf znanego DJ-a. Dla fanów CELTIC GLADIATOR przygotowano specjalne pamiątkowe krążki artysty z logo gali. Wydawcą płyty jest One Media Group.

Partnerami są Nestia Odszkodowania i napój dla każdego sportowca - IXSO BIO.

Dziś otwieramy pierwszą kartę walk tego wieczora!

Legenda KSW Krzysztof Kułak powraca na szczyt

Krzysztof Kułak (29-15-2) polski pionier MMA, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wygrywając 3 ostatnie walki wraca na dobrą drogę. Ostatni występ zanotował na gali PLMMA 73 w Ciechanowie wygrywając przez duszenie z Michałem Tarabańką. Wcześniej na gali Celtic Gladiator X w Londynie przez TKO pokonał francuza Vincenta Del Guerra, następnie na pierwszej gali Celticu w Polsce(Celtic Gladiator XI- Kraków) również przez TKO pokonał Shauna Lomasa.

Popularny "Model" jest zdecydowanie na fali, kolejną walkę stoczy 4 listopada w Nowym Sączu na Celtic Gladiator XV gdzie będzie kolejny raz bronił tytułu mistrzowskiego Celtic Gladiator w wadze średniej. Tytuł ten zdobył w 2012 roku w Dublinie pokonując przez TKO Stephena Rice (Celtic Gladiator V) udanie bronił tytułu również w Dublinie w 2013 roku(Celtic Gladiator VII) pokonując jednogłośnie na pkt swojego rodaka Łukasza Janeckiego.

W maju 2010 r. podczas gali KSW 13 pokonał Brazylijczyka Vitora Norbegę w walce o pas mistrza KSW w wadze średniej. Krzysztof Kułak to gwarantowane emocje do ostatniego gongu, będzie to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń zbliżającej się gali Celtic Gladiator XV w Nowym Sączu, koniecznie musicie tam być!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15.

www.celticgladiator.shop

Opracował: Celtic Gladiator & One Media Group   dla  MTV24.TV
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica