Młodzi piszą: Wygrana KS Zuber Krynica

Po dwóch nie udanych meczach KS Zuber Krynica wraca do formy wygrywając z Olimpią Pisarzowa 1:0.
      21 sierpnia br KS Zuber Krynica pokonała swoich rywali 1:0. Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy, gdyż w 10 minucie obrońca Łukasz Myśliwiec strzelił bramkę. Od tego momentu mecz był zacięty i wyrównany, lecz przeciwnicy nie dali rady wyrównać wyniku.
W drugiej połowie spotkania gospodarze grali w osłabionym składzie, gdyż obrońca Paluch Dariusz dostał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną. Na szczęście dla piłkarzy oraz kibiców z Krynicy zawodnik Olimpii popełniając kolejne przewinienia również zasłużył na czerwoną kartkę, którą arbiter bez wahania pokazał  zawodnikowi.
     Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu beniaminek Ligii Okręgowej awansował na 10 miejsce w Tabeli. Kibice zadowoleni, że wreszcie ich ukochany Klub Sportowy wraca do formy i zaczyna wygrywać jak dawniej.