MTV24.TV w LOS ANGELES na CELTIC GLADIATOR 13 ( 14.07.2017 )

MTV24.TV  w  LOS ANGELES  na  CELTIC GLADIATOR  13  (   14.07.2017 )
Celtic Gladiador 13 z MTV24.TV
 Telewizja MTV24.TV kolejny raz patronem medialnym gali sportowej CELTIC GLADIATOR, tym razem z numerem "13" która odbędzie się w Los Angeles , a dzięki FIGHT BOX HD , dostępna dla sympatyków sportu . 


Cody Walker i Jacob Rosales w walce wieczoru Celtic Gladiator 13! Oficjalny plakat!


 
Pojedynek MMA w wadze piórkowej do 145 funtów Cody Walkera i Jacoba Rosalesa będzie walką wieczoru gali Celtic Gladiator 13, która odbędzie się już 14-go lipca w El Monte, w Kalifornii, niedaleko Los Angeles.

Pochodzący z Jamajki 29-letni Cody Walker reprezentuje klub Subfighter MMA i Next Generation MMA, a jego trenerem jest Adam Lynn. Ma za sobą profesjonalne walki m.in w Bellator MMA i Legacy Fighting Championship. W zawodowej karierze wygrał 8 walk z 14 stoczonych. Jego wzorem jest Anderson Silva, a sztuki walki ćwiczy od 16 roku życia.

Jacob Rosales, mający meksykańskie korzenie, ma 21 lat i reprezentuje klub Combat Submission Wrestling. Jest mistrzem Kalifornii w amatorskim MMA, a jego trenerem jest Ben Jones. Rosalesa od zawsze fascynuje wrestling, który uprawiał. Jego idolem jest Erick Poulson.

Celtic Gladiator 13 Los Angeles odbędzie się 14 lipca 2017 w hali Florentine Gardens, w El Monte, w pobliżu Los Angeles.

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 13 Los Angeles na www.celticgladiator.com.MTV24.TV  POLECA  GALĘ SPORTU  CELTIC GLADIATOR  13   Opracował : ONE MEDIA / ONE FM  dla  MTV24.TV
 Wspólpraca: CHARAKTERNI , NESTIA ODSZKODOWANIA  , PLANETA KOBIET ,  ONE  FM 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica