Muszyna. Artyści zagrali w tenisa.

Muszyna. Artyści zagrali w tenisa.
Artysta kabaretowy („Rak”) Grzegorz Poloczek zwyciężył w Tenisowym Turnieju Artystów Klimek Cup 2012. W finałowym meczu, gdy żar lał się z nieba, pokonał on aktora Wojciecha Skibińskiego (7:5, 2:6 oraz 10:7).

Zwycięzca turnieju Grzegorz Poloczek zachęcał dzieci i młodzież do grania w tenisa. -Grajcie, grajcie, grajcie. Mobilizujmy się wszyscy do aktywności fizycznej rano i wieczorem”. Dla mieszkańców Muszyny i turystów była to niezwykła gratka zobaczyć tyle gwiazd w jednym miejscu. Gwiazd, o których piszą pierwsze strony kolorowych magazynów. Artystom dopingowali nie tylko koledzy i kibice, ale również ich partnerzy życiowi. Nie zabrakło Moniki Głodek (kostiumolog), nowej wybranki Roberta Janowskiego, Ewy Bieniek (notariusz, prawnik) partnerki Tomasza Stockingera, ukochanej Stana Borysa - Anny z pieskiem Julką, a także Wojciecha Tylki (instruktor sportów zimowych) - chłopaka Anny Guzik.
    Turniej Tenisowy Artystów odbył się w pierwszy sierpniowy weekend na kortach tenisowych Hotelu Klimek SPA w Muszynie Złockiem. Była to już czwarta edycja tej sportowej imprezy. Naprzeciw siebie stanęły gwiazdy polskiego kina i estrady: Alosza Awdiejew, Stan Borys, Zbigniew Górny, Anna Guzik, Władysław Grzywna, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Michał Milowicz, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Henryk i Ewa Sawka, Wojciech Skibiński oraz Tomasz Stockinger.
   Organizatorem Klimek Cup 2012 byli Hotel Klimek **** SPA i F.H.U. Kserkom. Patronami Honorowymi wydarzenia zostali: Marszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Powiatu Nowosądeckiego, Prezydent miasta Nowego Sącza oraz burmistrzowie Krynicy - Zdroju i Muszyny.

(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica