Muszyna. Mineralne blisko podium.

Muszyna. Mineralne blisko podium.
Podczas weekendu (20 i 21 kwietnia) siatkarki Banku BPS Muszynianka Fakro Muszyna dwukrotnie  pokonały drużynę Aluprof Bielsko - Biała. W sobotnim spotkaniu mineralne wygrały 3: 1 (26: 24, 25 : 20, 25 : 16 i 25 : 15), natomiast w niedzielnym - 3: 0 (25: 23, 25: 15 i 25: 20). W ten sposób przybliżyły się do wywalczenia brązowego medalu Mistrzostw Polski.

Sitkarkarkom z Muszyny do podium brakuje już tylko jednego zwycięstwa. ‘Natomiast Aluprof Bielsko Biała, aby zdobyć brązowy medal Mistrzostw Polski musi wygrać trzy mecze. Na konferencji prasowej Aleksandra Jagieło (kapitan, Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna): - Bardzo się cieszę, że wygrałyśmy te dwa mecze. Zdajemy sobie sprawę, że to jeszcze nie jest koniec gry. Zrobimy wszystko, aby wywalczyć brązowy medal”.  
    
Milada Bergrova (kapitan, Aluprof Bielsko-Biała): - „Przykro mi, że tak słabo zaprezentowaliśmy się. Robiłyśmy za dużo błędów własnych. Pomimo, że bardzo się starałyśmy, dostawałyśmy serie punktów i nie mogłyśmy sobie z tym poradzić. Na pewno musimy to poprawić.
    Bogdan Serwiński (trener, Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna): - „Dużo obaw było przed tym dwumeczem z Bielskiem. Jestem bardzo zadowolony, że zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę. Zagraliśmy dobre mecze i jestem z nich zadowolony”.
   
Wiesław Popik (trener, Aluprof Bielsko - Biała), gratulując zwycięstwa przeciwniczkom - „Jest mi przykro, że zaprezentowaliśmy taki poziom. Mamy za sobą znacznie lepsze mecze Spróbujemy jeszcze powalczyć. Teraz jedziemy do siebie . Musimy zapomnieć o porażkach i skoncentrować się na następnych meczach”
 
Małgorzata Kareńska foto aut.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, Muszynianka

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica