O Kryształowy Dzban. Zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Hokeja.

O Kryształowy Dzban. Zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Hokeja.
W nadchodzący weekend (20 i 21 grudnia) na tafli lodowej MOSiR zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Hokeja o Kryształowy Dzban Krynicy – Zdroju. O główną nagrodę walczyć będą mali hokeiści z rocznika 2003 i młodsi.

Turniej hokejowy, który zostanie rozegrany ma na celu propagowanie sportów zimowych wśród dzieci i młodzieży. Oficjalne otwarcie imprezy rozpocznie się o godzinie 16. , a uświetni je pokaz jazdy figurowej zawodniczek z Klubu Biellman. Bezpośrednio po inauguracji na tafli pojawią się najmłodsi zawodnicy KTH KM, rozpoczynający karierę hokejową. Natomiast pierwsze rozgrywki zostaną poprowadzone od rana w sobotę, 20 grudnia. – „Pokażmy, że hokej jest dla mieszkańców Krynicy - Zdroju czymś ważnym. – zapewniają organizatorzy. - "Młodzi zawodnicy za to pokażą nam prawdziwego ducha sportowej walki i dostarczą kibicom wiele emocji i radości".
   Międzynarodowy Turniej Hokeja o Kryształowy Dzban Krynicy – Zdroju organizowany jest przez Krynickie Towarzystwo Hokejowe i Urząd Miasta przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica