Patronat MTV24.TV : ACH I Edycja Małopolska ! ( 14.10.2017 r )

Patronat MTV24.TV : ACH I Edycja Małopolska ! ( 14.10.2017 r )
Poleca MTV24.TV
Tego jeszcze nie było! 14 października ACH, czyli współcześni Gladiatorzy pobiegną w Krakowie w Centrum szkoleniowym Husaria Race Team Błonia Zabierzowskie ul: Stanisława Kmity. Ponadto w ramach biegu organizowane jest wsparcie dla dzieci z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Krościenku nad Dunajcem.
Na najbardziej ekstremalnej edycja biegu z przeszkodami w Polsce pojawią się Gladiatorzy z Legions XXI , będziesz musiał nie tylko zmierzyć się z przeszkodami napotkanymi na trasie ale i z prawdziwymi Wojownikami!. Takiego widowiska na biegach przeszkodowych (OCR – Obstacle Course Racing) nie było jeszcze w Polsce, a może i na świecie!
Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach - Beginner 3 Km i 15 przeszkód oraz Runner 6 km 25 przeszkód. Trasę przygotuję jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce, Husaria Race Team. Na trasie będzie czekało Cię dużo przeszkód, spotykanych na biegach OCR, przeszkody ogniowe i wodne.
W ramach zawodów organizowane jest również wsparcie dla dzieci z Przedszkola przy Szkole Podstawowej w Krościenku nad Dunajcem, Ci mali wojownicy marzą aby przeżyć prawdziwy armageddon challenge i my chcemy im w tym pomóc!
Osoby chcące wziąć udział w biegu mogą wykupić pakiet startowy na stronie www.armageddonchallenge.pl udział będzie też można wykupić na miejscu w Biurze Zawodów ACH.
Przeżyj przygodę życia i wesprzyj Fundację Armageddon Challenge ArmageddonChallenge

Opracował:  One Media Group  dla  MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica