Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR 12 JUŻ 20 MAJA W LONDYNIE

Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR 12 JUŻ 20 MAJA W LONDYNIE
Celtic Gladiator 12 ( 20.05.)
 Miło nam poinformować wszystkich sympatyków sportu , nasza telewizja jest jednym z media patronów "CELTIC GLADIATOR w LONDYNIE , która odbędzie się 20 maja 2017 r.

 Już 20-go maja odbędzie się kolejna edycja gali Celtic Gladiator. Tym razem impreza Celtic Gladiator 12 ponownie trafi do Londynu, gdzie w kameralnej hali Civic Hall przy Blackshots Lane (Essex) widzowie obejrzą kilkanaście ciekawych walk na zasadach MMA a także wprowadzone niedawno do programu organizacji pojedynki w formule K-1.

Irlandzka organizacja, której właścicielem jest mieszkający w Irlandii polski biznesmen Albert Jarzębak, konsekwentnie daje szanse naszym zawodnikom. Nie inaczej będzie w Londynie, gdzie w jednej z planowanych walk o pas kategorii piórkowej walczyć będzie nasz rodak Leszek Krakowski (10-1). Nazwisko jego rywala poznamy już w najbliższych dniach.

Nie jest on jedynym Polakiem, bowiem karta walk pełna będzie nazwisk naszych rodaków. Oczywiście głównie zawodników mieszkających w Wielkiej Brytanii, jak weterani MMA Przemysław Mysiala (20-9) Tomasz Czerwiński (9-13), doświadczony Radosław Dziabkowski (2-3) czy debiutujący Adam Chętnik (0-0). Będą oni mierzyć się z rywalami z Anglii, USA, Kanady, Brazylii, Litwy czy innych krajów.

Celtic Gladiator idąc z duchem czasu wprowadza na swojej arenie także walki kobiet. W dwóch pojedynkach kickboxerskich na zasadach K-1 zmierzą się ze sobą zawodniczki z Polski i Portugalii jak Katarzyna Twardowska i Filipa Mourão, oraz Australii i Anglii: Gemma Montefiore i Cill Wan.

Warto przypomnieć, iż na arenie Celtic Gladiator wykuwały swój kunszt największe gwiazdy MMA na świecie jak mistrz UFC Conor McGregor, mistrzowie KSW Artur Sowiński i Krzysztof Kułak, znani zawodnicy UFC Artem Lobov, oraz Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca wyróżnień w UFC. W ubiegłym roku organizacja przeprowadziła dwie gale w Londynie (CG 10) i Krakowie (CG 11). W tym mierzy w co najmniej trzy eventy, w Anglii, USA i Polsce. Poniżej wstępna karta walk:

Adam Chętnik (Polska) vs Dom Colossus (Anglia)
Tomasz Czerwinski (Polska) vs Chooper (Anglia)
Przemysław Mysiala (Polska) vs TBA
Dom Clark vs. TBA
Leszek Krakowski (Polska) vs TBA
Radosław Dziabkowski (Polska) vs TBA
Merhrdad Janzemini (Iran) vs TBA
Luciano Zampieri (Brazylia) vs Arunas Andriuskevicius (Litwa)
Katarzyna Twardowska (Polska) vs Filipa Mourão (Portugalia)
Gemma Montefiore (Australia) vs Cill Wan (Anglia)Materiał prasowy : www.fightsport.pl   , Współpraca: ONE RECORDS 
Media Patronat:  ONE FM  /  MTV24.TV  /  PLANETA  KOBIET  / ONE RECORDS   
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica