Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR 15 ( 04.11.2017 - Nowy Sącz )

Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR 15  ( 04.11.2017 - Nowy Sącz )
Już 4.11. 2017 Nowy Sącz ( MOSIR ARENA) stanie się areną sportową na którą czeka każdy fan gal Celtic Gladiator.
Media patronat: MTV24 . Nie zabraknie akcentu muzycznego ,którym będzie gwiazda klubowych i tanecznych przebojów EMPYRE ONE. Twórca wakacyjnego przeboju "Moonlight Shadow 2k17" . Galę można będzie " na żywo" oglądać dzięki The FightBox Podcast.


Celtic Gladiator 15 Celtic Gladiator po sukcesach po za granicami kraju ogłasza powrót do Polski. Już 4-ego listopada w Nowym Sączu w MOSiR Arena do walki o puchar i prestiż w świecie sportów walki staną zawodnicy z Polski oraz wielu innych krajów. Do tej pory odbyło się już 13-cie edycji w Polsce,Irlandii,Wielkiej Brytanii oraz Los Angeles.Już w przyszłym roku planujemy gale w Danii oraz Brazylii a w międzyczasie zatwierdzone są już imprezy w Londynie 6-ego października,w Galway (Irlandia),25-ego listopada,16-ego grudnia w Los Angeles oraz 25-ego stycznia 2018 roku w Chicago


. Pragniemy nadmienić,iż dla naszej Federacji biją się takie gwiazdy jak Tomasz Sarara w kategorii K-1,Przemysław Mysiala w kategorii MMA,Krzysztof Kułak,Leszek Krakowski w kategorii MMA oraz wielu innych. Swoją karierę zawodową zaczynał u nas światowej sławy zawodnik MMA Connor McGregor oraz Artur Lubov, obecna gwiazda UFC. Wszystkie nasze imprezy transmitowane są przez telewizję FightBox która swoim zasięgiem obejmuje 41 krajów. Wszystkie wydarzenia organizujemy z dużym rozmachem i częstotliwością i nie zamykamy się na jeden kraj. 
 


Opracował : Celtic Gladiator , Współpraca ONE MEDIA GROUP


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica