Poleca MTV24.TV : 4 runda Supertrophy – 14 czerwca 2015

Poleca MTV24.TV : 4 runda Supertrophy – 14 czerwca 2015
Poleca MTV24.TV
4 runda Supertrophy – 14 czerwca 2015  poleca telewizja MTV24.TV

Tegoroczna seria wyścigów Supertrophy organizowanych przez Stowarzyszenie Promotorsports na krakowskim Torze Rzepakowa minęła już półmetek. Po trzech rozegranych do tej pory rundach w klasyfikacji sezonu 2015 prowadzi Konrad Seyrlhuber, który wygrywając dwie poprzednie rundy zapewnił sobie sporą przewagę punktową nad kolejnymi zawodnikami – Robertem Paluchem i Patrykiem Kirkickim.

Na nadchodzącą czerwcową rundę organizatorzy przygotowują trasę praktycznie taką samą, jaka była na poprzednich zawodach – szeroką, z szybkimi łukami pozwalającymi na osiąganie większych szybkości, i ułatwiająca wyprzedzanie. Zmieniono natomiast oficjalnie zasady ścigania się zawodników – zmniejszono z czterech do trzech liczbę wyścigów (biegów) eliminacyjnych przed Superfinałem. Zmiana ta jest tak naprawdę tylko oficjalnym potwierdzeniem faktu, że do tej pory i tak nigdy nie udało się rozegrać tego czwartego biegu - po zaciętej walce w trzech biegach eliminacyjnych rozegranie jeszcze czwartego groziło... brakiem samochodów, które byłyby jeszcze zdolne wystartować w Superfinale... Świadczy to o tym, że Supertrophy to z jednej strony czysta i sportowa walka, ale z drugiej jednak walka bardzo ostra, bez miejsca na błędy, wymagająca odpowiedniego przygotowania samochodu – i właśnie to przyciąga do tej serii wyścigów coraz więcej zawodników.

Dodatkową atrakcją czerwcowej rundy wyścigów Supertrophy będzie pojawienie się na Torze Rzepakowa Fiatów 126. Stowarzyszenie Promotorsports - od samego początku swojego istnienia pod wodzą kreatywnego, pełnego zapału i nie bojącego się nowych wyzwań Piotra Kowala – w poprzednich latach było organizatorem Formuły 126 – czyli właśnie wyścigów Fiatów 126. Fiaty 126 były już obecne podczas Dnia Kobiet z Supertrophy, kiedy to wyjeżdżały pokazowo na tor pomiędzy wyścigami Supertrophy. Teraz też jest taki plan, a dodatkowo – już po rozegraniu Superfinału – jest pomysł, aby 14-go czerwca zrobić jeszcze wyścigi zawodników Supertrophy kontra zawodnicy na Fiatach 126 – zakładając, że swoją obecność zapowiedziała krakowska czołówka „maluchowców” ścigająca się kiedyś na żużlu – m. in. bardzo szybcy Krzysztof Tomczyk i Krzysztof Furman - może to być całkiem ciekawe widowisko :)

A więc 14-ty czerwca, Tor Rzepakowa w Krakowie, wstęp dla kibiców od godziny 9:00, parking gratis.

Polecamy i zapraszamy  widzów MTV24.TV
Opracował: MUSIC MEDIA PRESS  dla MTV24.TV
"MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , OPOLE , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica