Poleca MTV24.TV : Podpisz zawodowy kontrakt z FEN – teraz to możliwe!

Poleca MTV24.TV : Podpisz zawodowy kontrakt z FEN – teraz to możliwe!
 Podpisz zawodowy kontrakt z FEN – teraz to możliwe!
Fight Exclusive Night stwarza szanse młodym zawodnikom, którzy marzą o tym, by stoczyć pierwszą zawodową walkę w MMA lub K-1! Jest to również możliwość podpisania zawodowego kontraktu z FEN!

Już tego lata federacja Fight Exclusive Night zorganizuje pierwszy w swojej historii obóz treningowy dla młodych adeptów MMA i K-1. Pod koniec sierpnia na Mazurach szkolić ich będą czołowi zawodnicy, czyli FEN Kamil Łebkowski i Arkadiusz Wrzosek oraz znakomici trenerzy: Igor Kołacin i Krzysztof Drzazgowski.

FEN Summer Camp odbędzie się w dniach 20-28 sierpnia w Jakubowie koło Mrągowa, w ośrodku sportowym doskonale przystosowanym do treningów mieszanych sztuk walki i kick-boxingu. Mimo wakacyjnej pory jego uczestników, podzielonych na dwie grupy: MMA i K-1. Wszystkich czekają bardzo intensywne zajęcia. Codziennie przewidziane są 2-3 treningi, rozpisane w taki sposób, aby każdy z obozowiczów mógł do maksimum skorzystać z wiedzy i doświadczenia prowadzących.
Treningi poprowadzą znakomici szkoleniowcy: weteran sportów walki Igor Kołacin, czyli były zawodowy mistrz Europy w sanda i zdobywca Pucharu Świata w karate full-contact, który od lat z powodzeniem szkoli czołówkę polskich kickbokserów. Drugim opiekunem będzie Krzysztof Drzagowski, czyli trener boksu znany ze współpracy z wieloma zawodowymi pięściarzami, takimi jak Mariusz Wach i Ewa Brodnicka. Tajemnice swojego warsztatu uczestnikom FEN Summer Camp zdradzać będą też gwiazdy federacji FEN: Kamil Łebkowski, jeden z najlepszych zawodników MMA wagi piórkowej w Europie, oraz Arkadiusz Wrzosek, aktualny mistrz świata K-1 Global i mistrz Europy w muay thai.

Obóz w Jakubowie odwiedzą również goście, wśród których nie zabraknie innych wojowników MMA i K-1. Na Mazurach pojawią się także podopieczni trenera Drzazgowskiego, zawodowi bokserzy: Norbert „Noras” Dąbrowski i Sergei Werwejko. Ponadto, przez cały czas trwania obozu trenujących zawodników uważnie obserwować będą włodarze Fight Exclusive Night. Będzie to więc dla każdego niepowtarzalna szansa zaprezentowania swego talentu i umiejętności, która może zaowocować propozycją występu na jednej z kolejnych gal tej federacji.

Koszt uczestnictwa w obozie to 1500 zł. W tej kwocie zawiera się zakwaterowanie w domkach letniskowych lub pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym, 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego, 2-3 treningi każdego dnia oraz ubezpieczenie. Podczas obozu rozegrany zostanie turniej obejmujący kilka konkurencji sprawnościowych, na którego zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów projektu FEN


Summer Camp. Dojazd na obóz każdy musi sobie zapewnić we własnym zakresie.
Więcej informacji oraz zapisy na obóz u koordynatora FEN Summer Camp Igora Kołacina pod nr tel. 574 198 934 lub adresem mailowym i.kolacin@fen-mma.com.Opracował  ONE  MEDIA GROUP  dla MTV24.TV
Współpraca: FEN 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica