Red Bull Bieg Zbójników – po raz trzeci !

Red Bull  Bieg Zbójników – po raz trzeci !
Kolejne wyzwanie dla miłośników biegówek! Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku. Zapisy ruszą już 21 grudnia na stronie www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Koncepcja zawodów związana jest z góralskimi legendami, według których każdy kto chciał dołączyć do kom-panii zbójników musiał wykazać się wyjątkowym sprytem i hartem ducha. 27 lutego 2016 roku uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników będą mieli okazję poczuć atmosferę prawdziwej przygody i rywalizacji podczas wyścigu, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej.
     Specjalnie wytyczona trasa rozpocznie się w samym sercu ośrodka Kotelnica Białczańska, przy dolnej stacji krzesła numer 4, dalej prowadzić będzie przez szczyt Kotelnicy i białczańskie trasy biegowe, by zakończyć się stromym podbiegiem na samą górę Jankulakowskiego Wierchu. Podczas rywalizacji zawodnicy będą musieli pokonać kilka zaskakujących przeszkód, stawić czoła innym zawodnikom i własnymi słabościom oraz wykazać się sprytem i zbójnickim temperamentem. Styl pokonania trasy jest dowolny, ważne aby to zrobić w jak naj-krótszym czasie! Wyzwanie mogą podjąć zarówno początkujący biegacze, jak i zaprawieni w boju profesjonaliści.
     Najszybszy zawodnik oraz zawodniczka otrzymają prestiżowe trofeum oraz wartościowe nagrody. Wyróżnio-nych zostanie również sześć najszybszych kobiet i sześciu mężczyzn. Można się spodziewać, że wzorem po-przednich edycji, rywalizacja będzie zacięta!
     W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 21 grudnia 2015r. na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow. Planując zimowe aktywności, warto już teraz wpisać do kalendarza tę prawdziwie zbójecką imprezę – Red Bull Bieg Zbójników !

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW
Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska
27 lutego 2016 - start zawodów godzina 12:00
Opłata startowa:
30 zł – do 31.01
40 zł – 31.01-25.02 godz. 14.00
50 zł – na miejscu w biurze zawodów

MTV 24
Źródło : SNOW PR Events & Communications
             Warszawa

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica