Super OES. Ściganie w Nowym Sączu

Super OES. Ściganie w Nowym Sączu
Każdy, kto ma żyłkę kierowcy rajdowego, może sprawdzić swoje możliwości. Automobilklub Podkarpacki w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) organizuje zawody pod nazwą "Super OES".

Wyścigi odbędą się na Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz ul. I Brygady. Zaplanowano 4 przejazdy o długości 1,5 km w dwóch różnych konfiguracjach. – „Startować może każdy, kto ma sprawny technicznie samochód” – mówi Maciej Więcek z Automobilklubu Podkarpackiego. – „Wymagana jest dwuosobowa załoga składająca się z kierowcy i pilota. Samochód może być specjalnie przygotowany do wyścigu, aczkolwiek nie musi”. Wyścigi przeznaczone są dla kierowców amatorów. Przewidziany jest również start zawodników licencjonowanych w klasie "gość" z tym, że nie będą oni brani pod uwagę w generalnej klasyfikacji. Załogi będą się ścigać pojedynczo, a sędziowie dokonają pomiaru czasu elektronicznie. O poszczególnych miejscach zadecyduje fotokomórka.
    Załogi, które zajmą trzy pierwsze miejsca, otrzymają puchary. Dla wszystkich uczestników przewidziano dyplomy i upominki od sponsorów. Zapisów można dokonywać na stronie internetowej www.apns.pl. Start przewidziano na godz. 9. 30.   Nad "Super Oes" patronat objął Prezydent Nowego Sącza.

Oprac. (MK)
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica