Tylicz: Kinga Wartak i Piotr Kozub najlepsi. Domki w lesie górą

Tylicz: Kinga Wartak i Piotr Kozub najlepsi. Domki w lesie górą
     Kinga Wartak (drużyna „Małopolanka”) i Piotr Kozub (drużyna „Domki w Lesie” - na zdjęciu) okazali się najlepszymi zawodnikami II Turnieju Piłki Plażowej (mix - kobiety i mężczyźni) w Tyliczu. Drużynowo zwycięstwo odnieśli zawodnicy grupy „Domki w Lesie”. Drugie miejsce zajęła drużyna MIKA II, a trzecie - MIKA Nowy Sącz.

     Zawody rozegrano wczoraj (niedziela) w tylickiej Osadzie Turystycznej „Domki w lesie”- „W ubiegłym roku grało 12 drużyn, natomiast w tym - nie spodziewaliśmy się - zgłosiło się ponad 30 teamów. M.in. z Krakowa, Rzeszowa, Nowego Sącza, Piwnicznej, Muszynki. Ale niestety, w jednym dniu mogło zagrać jedynie 16. - mówi Jarosław Białończyk, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Aktywny Tylicz, organizatora sportowych zmagań. I dodaje - „Jest propozycja, aby w przyszłym roku umożliwić wszystkim chętnym granie i zorganizować dwudniowy Turniej Piłki Plażowej. W pierwszym dniu przeprowadzono by eliminacje, a drugim - rozegrano by finał”. 
     Zawody zostały rozegrane w systemie brazylijskim. Jest to system do dwóch przegranych. Druga eliminuje drużynę i oznacza odpadnięcie z turnieju. Puchary i statuetki dla zwycięzców ufundował burmistrz Krynicy - Zdroju.
 
(Red. M) fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica