World Snowboard Day. Snowboardziści - snowboardzistom.

World Snowboard Day. Snowboardziści - snowboardzistom.
18 grudnia (niedziela) w krynickim Parku Sportowym (obok lodowiska) o godz. 13 rozegrane zostaną zawody na torze sbx, które zainaugurują 6. Światowy Dzień Snowboardu. Muzyczną oprawę zapewni Freestyle Jam Session & Studio Legal.

World Snowboard Day stworzyli snowboardziści dla snowboardzistów. Impreza ma na celu promowanie tego sportu wśród społeczeństwa. Festiwal snowboard jest otwarty dla każdego, od początkujących do profesjonalistów. W programie wydarzenia są konkursy, prezentacje i testy sprzętu sportowego, a także możliwość pobierania darmowych lekcji snowboardu dla początkujących.
   Po raz pierwszy „Snowboard Party” zorganizowano u stóp Himalajów, w indyjskiej stacji górskiej Manali, cieszącej się ogromną popularnością wśród Hindusów i zagranicznych turystów. Od tej pory impreza organizowana jest w wielu krajach światach. W 2010 roku „Światowy Dzień Snowboard” odbył się w 38 państwach i składał się ze 160 różnych wydarzeń. W ramach tegorocznej 6 edycji zaplanowano 155 imprez snowboardowych w 34 krajach, na wszystkich kontynentach. Gospodarzami imprezy są m.in. federacje i tereny narciarskie oraz kluby, zaś organizatorami - EuroSIMA, World Snowboard Federation, Outdoor Sports Valley.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2011-12-20 04:49:59 - JMRmdXDpfrSBEjdU ip:150.137.68.7
All of my questions settled-thknas!
2011-12-20 06:51:53 - XxilfvGUJeI ip:82.231.7.43
There is a criictal shortage of informative articles like this.
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica