Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!
13.IV. Kraków
Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

Kolejna wiosenna edycja wyścigów Wrak RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 13-go kwietnia o 9:00, oczywiście na CK Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie-Nowej Hucie!

Z uwagi na fakt, że poprzednia krakowska edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców, tym razem na starcie stanie 60 samochodów i odbędzie się 9 emocjonujących wyścigów.

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-to minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej - obok stałych uczestników i zespołów - pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – ich organizator stara się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach - współpracuje z kampanią społeczną "Prowadzę jestem trzeźwy", a na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej krakowskiej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne, na którym będzie można zjeść pyszną grochówkę oraz inne specjały.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji "Mam Marzenie".

Patronat medialny imprezy zapewniają: Telewizja TVS, Antyradio, Gazeta Krakowska, oraz portal siescigam.pl. Partnerami imprezy są firmy ITAL-CAR (części do włoskich samochodów) oraz UNISKRAW (chłodziwa oraz narzędzia).

Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10 PLN (dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny). W dniu imprezy na terenie CK Autodromu będzie możliwość skorzystania z parkingu.

Szczegółowe informacje można znaleźć na: WWW.wrak-race.pl
Materiał prasowy organizotora
Poleca : Małopolskie.TV
Współpraca: Music Media Press - partner technologiczny  telewizji Małopolskie.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica