Zaproszenie. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja.

Zaproszenie. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja.
Wyprzedzając o kilkanaście dni kalendarz, jutro (13 listopada) w krynickiej hali lodowej MOSiR odbędzie się Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja. W zawodach wezmą udział najmłodsi zawodnicy tej dyscypliny sportu z całej Polski.

W trzydniowym (13 – 15 listopada) Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Mini Hokeja wezmą udział zawodnicy urodzeni po 2006 roku. - W imieniu Klubu Młodzieżowego KTH Krynica, organizatora imprezy zapraszamy wszystkich do dopingu na krynickie lodowisko. Zabierzcie ze sobą dzieci (bądź wnuki) - zaszczepmy w nich miłość do hokeja. – czytamy w informacji prasowej.
Oficjalne otwarcie zawodów obędzie się w piątek, 13 listopada o godzinie 18. A wizyta Świętego Mikołaja nastąpi w niedzielę o godz. 16. 30. Mecze i konkursy sprawnościowe rozgrywane zostaną 13 listopada (piątek) w godz. 13. 40 – 18, 14 listopada (sobota) od 9 – 18. oraz 15 listopada (niedziela) w godz. 9 - 16.
      Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja organizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Burmistrza Gminy Krynicy – Zdroju.


Małgorzata Kareńska 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa UM Krynica

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica