"Azzja" wokalna perła z Krakowa poleca Malopolskie.tv

"Azzja" wokalna perła z Krakowa poleca Malopolskie.tv
AZZJA - perła z Krakowa poleca Malopolskie.tv
"Anymore" to popowy kawałek Azzji, z lekka nutką reegae. Powstały na początku 2012 r. i po długim wylegiwaniu sie w szufladzie oraz kłótniach dotyczących tekstu oraz finalnej wersji instrumentalu trafił na You Tube. Dominującym instrumentem w tym utworze jest pianino. Muzyką do "Anymore" zajął sie krakowski producent muzyczny Paweł "Kargy" Kargol, a tekst oraz melodie w piosence napisała Azzja.

http://www.youtube.com/watch?v=IVXSEGItq_0

Azzja – a tak naprawdę Joanna Mądry - to krakowska wokalistka, o niebanalnej osobowości, uroku oraz talencie, która urodziła w 1989 roku. Pochodzi z małej miejscowości pod Krakowem o nazwie Kaszów. Ta 23-letnia młoda artystka swoja karierę muzyczną rozpoczęła kilka lat temu, kiedy zaczęła tworzyć swoje pierwsze amatorskie utwory – jak sama mówi "pod kołdrą w domu, żeby rodzice nie słyszeli".

Jeśli chodzi o stylistykę, w której się obraca to tworzy głównie na pograniczu takich gatunków, jak avant-pop i r’n’b, coraz częściej sięgając po hip hop, dancehall czy funk. W Internecie na popularnych portalach społecznościowych można odnaleźć takie kawałki Azzji, jak "Lie To Me", "Anymore" ."Favorite Place" "Highway" Czy ostatnio "Pain".

Współpracuje z wieloma polskimi projektami: występowała w takich hip hopowych składach jak Erestyka, Synonim ZP, a obecnie nagrywa również z formacją Ender& Oskar ("Czekając na sobote", "szklana pułapka") . Jej utwory cechuje intrygująca oraz charakterystyczna barwa głosu oraz ciekawe aranżacje jej piosenek.

Osobą w głównej mierze odpowiedzialną za aktualne brzmienie Azzji jest krakowski producent Paweł "Kargy" Kargol, który jest odpowiedzialny za produkcje muzyki do takich utworów wokalistki jak: "Lie To Me", "Anymore" czy też "Favorite Place" lub "Highway" oraz Paweł Harab z którym aktualnie pracuje nad kiloma wielkimi projektami.

Azzja wystąpiła także w castingach do takich programów jak Must Be The Music – gdzie dotarła do ścisłej 65 programu – oraz X Factor – w którym wraz z 78 osobami znalazła sie w drugim etapie boot camp. -. To właśnie w X Factorze usłyszała od jednego z jurorów programu - Kuby Wojewódzkiego – "Joanna, zobaczysz Ty to jeszcze zrobisz karierę w naszym showbiznesie".
Poleca : M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica