"Debiut Roku 2014" - Grupa FREESTYLE wg widzów telewizji MTV24.TV

"Debiut Roku 2014"  - Grupa FREESTYLE  wg widzów  telewizji MTV24.TV
FREESTYLE w MTV24.TV
Grupa FREESTYLE , i ich najnowszy singlowy przebój "Wyginam śmiało ciało 2014" jest jednym z tanecznych przebojów tegorocznej nocy sylwestrowej 2014/2015 i nadchodzącego karnawału 2015 , "Muzycznej Zimy z MTV24.TV" . Jednocześnie ten stary rok chłopaki żegnają nagrodzeni przez widzów MTV24.TV i redakcję muzyczną nagrodą "Muzyczny Debiut Roku 2014" w kategorii "dance" .  FREESTYLE nagrodę odbiorą na specjalnym koncercie który odbędzie się w ramach "Muzycznej Zimy 2015 MTV24.TV" - "BEZPIECZNY,BO WIDOCZNY" w Krynicy -Zdrój . W trakcie spotkania zespół zarejestruje specjalny program  "Rozmowa przy Herbacie" , i recital dla telewizji  ITV i MTV24.TV. Dodatkowo dla fanów grupy mamy wiadomość , odbędzie się spotkanie z fanami i podpsiywanie debiutanckiej promocyjnej płyty wydanej pod patrnatem Dee Jay Mix Club, MTV24.TV , Imperium Kobiet , Podhale24.pl , malopolskaonline.pl , Telewizja ITV .

Grupa FREESTYLE powstała w 2014 roku w Siedlcach w województwie mazowieckim. Założycielem, liderem i wokalistą formacji jest Grzegorz Tchórzewski, który na codzień jest muzykiem i producentem . Freestyle to szalone chłopaki ,nieprzewidywalni którzy potrafią cały czas zaskakiwać muzycznie oraz wizerunkowo. Formacja wprowadza dużo świeżych dźwięków w swoje taneczne utwory jednak zespół lubi czasem korzystać z klasycznych dźwięków muzyki Dance. Oprócz Grzegorza, zespół tworzy dwóch tancerzy: Artur i Robert z sekcji tanecznej Breakdance, co daje mieszankę wybuchową na scenie.

Lider zespołu jako znawca muzyki klubowej i wesołego stylu muzycznego stara się dopieszczać każdy utwór do perfekcji w studiu muzycznym.
Dowodem tego jest już pierwszy na koncie zespołu hit pt. "Miłość i wiara", który w niedługim czasie podbił serca słuchaczy muzyki dance oraz został także doceniony przez Dee Jay mix club i trafił na składankę Disco Dance Club vol.1/2014. Do tego też utworu powstał debiutancki teledysk, zrealizowany przez firmę PN Media. Jego premiera miała miejsce 8 lutego w Polo TV , oraz w innych stacjach Tv ( Tv Disco , ITV , Power TV ,

30 stycznia grupa zaprezentowała klip do piosenki "Noc szalona". Fani po raz pierwszy mogli zobaczyć go w programie Maćka Smolińskiego "Wszystko mi disco", który również nadawany jest na antenie Polo Tv.

Zespół w pierwszym roku powstania Debiutował na festivalach
*Disco Hit Kobylnica
*Ostruda 2014
*Disco Mazovia Mościbrody 2014

gdzie na ostatnim jury wręczyło tytuł I miejsca w debiutach 2014 roku
Podczas festiwalu powstał teledysk koncertowy "Tańcz i szalej" który jest dostępny w internecie.

Zespół jednak nie zwalnia i z każdym dniem powstają nowe kompozycje i nowe projekty muzyczne które pozwalają zrzeszać coraz to więcej fanów

Opracował  : Music Media Press dla MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ ZAPRASZA
WIDZÓW MTV24.TV ( Wypoczynek przez cały rok )


Komentarze

2014-12-31 12:19:42 - Gregor691 ip:143.176.105.210
Ostruda przez u ??? Pffff
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica