"Dzisiaj żyję"-Starszy przebój hip hop poleca "Strefa Muzyki" -Malopolskie.tv

"Dzisiaj żyję"-Starszy   przebój hip hop poleca "Strefa Muzyki" -Malopolskie.tv
STARSZY - poleca "Strefa Muzyki"
Utwór "Dzisiaj żyję" jest niespotykanym w Polsce połączeniem klubowego podkładu z wokalem doświadczonego rapera. Dotychczas żaden z polskich hiphopowców nie zdecydował się pójść w ślady Pitbulla i Flo Ridy. Niedawno ten odważny krok wykonał Starszy, który kilka dni temu zakończył zdjęcia do teledysku w podobnym klimacie. Debiutancki singiel i klip jest owocem współpracy z wytwórnią My-Music i agencją fametone. Już dziś możemy zobaczyć zapowiedź teledysku!

Starszy to raper z 14-letnim stażem, który nagrał swój debiutancki singiel w klubowym klimacie. Do tej pory zdobywał swoich fanów bez wsparcia żadnej wytwórni. Utwory z jego udziałem w serwisie YouTube obejrzano ponad 7,5 miliona razy. Po wielu latach na scenie hiphopowej i wspólnych utworach z gwiazdami takimi jak: GrubSon, TaLLib i Sobota, raper postanowił wprowadzić świeże brzmienie na polską scenę muzyczną.

Teledysk zrealizowała agencja fametone we współpracy z profesjonalną ekipą filmową. Główną rolę w klipie zagrała Karina Mirowska - studentka lubelskiej szkoły aktorskiej Qurtyna. Zdjęcia odbyły się w lipcu w Lublinie. Technologiczne wsparcie planu zdjęciowego zapewnił lubelski producent komputerów – firma ICom. Premiera teledysku "Dzisiaj żyję" odbędzie się jeszcze w tym miesiącu!

W 2012 roku Starszy rozpoczął współpracę z kompozytorami z Melodiv Group, którzy są odpowiedzialni m.in. za oficjalny remix utworu Jula "Za każdym razem" oraz za większość muzyki na albumie TaLLib "Prosto z Serca". "Dzisiaj żyję" jest pierwszym wspólnym utworem Starszego i Melodiv Group. Członkowie grupy zajęli się kompozycją, aranżacją oraz produkcją utworu. Realizacji nagrań dokonano w studio fametone w Lublinie. Mixem utworu zajęło się studio fametone oraz znany polski producent Tabb.

Więcej informacji o artyście znajduje się tutaj:
http://Starszy.pl
http://youtube.com/StarszyTV
http://facebook.com/StarszyPL


Opracował i poleca :  M & A Media  , współpraca : Tomek Bruzda

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica