"JAN NIEZBĘDNY " w POLSACIE poleca "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv

"JAN NIEZBĘDNY " w POLSACIE poleca "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv
Zespół JAN NIEZBĘDNY - poleca
Must be the music to flagowy, muzyczny program telewizji Polsat. Trzy poprzednie edycje wyłoniły takie gwiazdy jak Enej czy InoRos. Do tej pory uczestnicy, po występach w programie, wydali 6 płyt.

Już w najbliższą niedzielę 16 września będziemy mogli zobaczyć występ, nietuzinkowej postaci polskiej sceny muzycznej, jaką jest niewątpliwie Jan Niezbendny. Jego twórczość nie ogranicza się do konkretnego gatunku muzycznego, balansuje na granicy kiczu i kabaretowej różnorodności, doprawionej wysmakowanym czarnym humorem. Najświeższe informacje znajdziecie na Facebook’u.

Przygotowany przez niego projekt muzyczny zatytułowany "Jan Niezbendny - The Best Of" to absolutne novum na polskim rynku. W swych tekstach Janek zawiera opis świata taki, jakim on go widzi, nie upiększa, nie gloryfikuje, mówi jak jest. W prosty i bardzo trafny sposób obnaża absurdy polskiej rzeczywistości. Z prześmiewczą manierą, z odrobiną kpiny i ogromną autoironią relacjonuje ważne i te zupełnie błahe sprawy. Ogromny dystans do własnej osoby, umiejętność wychwytywania nonsensów otaczającego świata i czarny humor to jego znak rozpoznawczy.

Projekt "Jan Niezbendny - The Best Of" promują zaskakujące i ciekawe teledyski do utworów: "To było chyba wesele" i "Wszystko co dobre jest niedobre" z udziałem Czesława Mozila.

Zachęcamy do wspierania Janka i głosowania na niego.

Opracował i poleca : M & A Media , współpraca :  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica