"Promises" The Boxer Rebelion płyta na wiosnę 2013 ,poleca : Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

"Promises" The Boxer Rebelion  płyta na wiosnę 2013 ,poleca : Małopolskie.Tv  & www.mimoza-muszyna.com.pl
The Boxer Rebellion poleca Malopolskie.Tv & My Music
 Klip tak jak singiel zapowiadający album "PromisesThe Boxer Rebelion zrealizowany w slow motion, nienachalnie zmuszający do refleksji. Dobitne zdjęcia, choć wcale nie brutalne, ale wyjątkowo realistyczne w połączeniu z indie rockiem zapadają w pamięć. Cierpienie znoszone przez żmudną pracę do śmierci, łągodzi dopiero frywolne szybowanie w przestworzach, ale tylko w swojej głowie. Brzmi ciekawie?

http://www.youtube.com/watch?v=TkJLkiheOBk

Utwór "Diamonds" to singiel promujący album "Promises", który jest już dostępny na iTunes. Jak twierdzi The Boxer Rebelion, jest to krążek dla muzycznych podróżników, którzy nie boją się odkrywania różnorodnych dźwiękowych horyzontów.

Od Diamonds przez ścianę dźwięku kawałka "Fragile", piękno "Low" i zachwyt nad "New York" ich płyta z pewnością opiewać będzie w niekończący się "Dream". Brytyjskie indie brzmienia to najlepsze wydanie rocka. Wyspiarze popisują się nie tylko długoletnią tradycją indie grania, ale też pierwiastkiem kreatywności bez popadania w całkowity postmodernizm i dekadentyzm.

Poleca : M & A Media ,  PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : Kompleks Wypoczynkowy  "MIMOZA' www.dwmimoza.pl  
"MIMOZA" zaprasza na konkurs muzyczny malopolskie.tv  ( maj 2013) nagroda !!!  wypoczynek w Ośrodku "MIMOZA" dla 2 osób  www.mimoza-muszyna.com.pl  

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica