"Rock This Party"- na jesień 2012 prezentuje i poleca "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv

"Rock This Party"-  na jesień 2012 prezentuje i poleca "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv
"Rock This Party" to pierwsza odsłona projektu Tony Catania.
"Rock This Party" to pierwsza odsłona projektu Tony Catania. Energetyczny, nietuzinkowy, zaskakujący kawałek to pewny klubowy hit doskonale przyjęty na najbardziej wymagających klubowych parkietach na świecie. Emocje jakie towarzyszą doskonałej zabawie przy gorącej muzyce spod znaku Tony Catania Project porównywalne są z letnim clubbingiem na południowych plażach. Daj się ponieść fali emocji i przenieś się do klubowego świata z Tonym Catanią.

http://www.youtube.com/watch?v=uw0Yw2oWwKs&feature=plcp

Antonio Nunzio Catania, lepiej znany jako Tony Catania, urodził się na Sycylii, we Włoszech. Studiował grę na gitarze klasycznej, flecie, fortepianie i historię muzyki w Konserwatorium Muzycznym, Vincenzo Bellini w Katanii na Sycylii.
Pierwsze muzyczne sukcesy miały miejsce w jego rodzinnej Sycylii jako autor tekstów dla kilku włoskich artystów. Po pierwszym sukcesie muzycznego w swoim kraju, przeniósł się do Londynu, grał na gitarze i basie w kilku zespołach rockowych. Stamtąd przeniósł się do Niemiec , gdzie pracował przez trzy lata z producentem Frank Farian przy różnych projektach, w tym Milli Vanilli. Po tym doświadczeniu Tony założył własną firmę produkcyjną, Catania Music Studios kreatywne miejsce dla zapracowanych DJ'ów takich jak: Da Hool, Moguai i wielu innych. Remiksy tony’ego i produkcje m.in. dla takich artystów jak: Herbert Groenemeyer, Haddoway, Montell Jordan, Joe Cocker, królowa, Adiemus, Adriano Celentano, Jennifer Rush, Leroy Gomes, London Beat osiągnęły sukces na wielu rynkach muzycznych. Jako autor tekstów i producent Tony Catania osiągnął ogromny sukces z Scatman John. Podsumowując, Scatman John sprzedał 22.000.000 płyt na całym świecie i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawałków w historii muzyki. Tony Catania jest obywatelem świata, mieszka i pracuje na wszystkich kontynentach implementując lokalną muzykę w swoich projektach. Więcej informacji na https://www.facebook.com/pages/The-Tony-Catania-Project.

Opraocwał i poleca : M & A Media  Współpraca : PROJEKT INFO  ( www.projektyinfo.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica