"Słoneczne baterie" od zespołu NEONY na wiosnę 2013 , poleca : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl

"Słoneczne baterie" od zespołu NEONY na wiosnę 2013 , poleca : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl
Zespół NEONY poleca Malopolskie.TV
 Słoneczne baterie to utwór nafaszerowany wolnością. Jego drugi tytuł brzmiałby pewnie "Nie spinaj się". W owczym pędzie dnia codziennego ciężko znaleźć czas na rzeczy zwyczajne, odpuścić czasami ściśle ustalone harmonogramy bo "...i tak nie będzie jak byś chciał". Zawsze rzeczywistość wygląda trochę inaczej niż przyszłość wykreowana w naszych głowach. Więc, może watro czasem trochę zwolnić, złapać oddech i naładować baterie:) 


Neony zawsze oferowały treści niepretensjonalne i proste historie opowiedziane w niebanalny sposób. To dość trudna sztuka zwłaszcza gdy operujemy naszym ojczystym językiem. W warstwie muzycznej jak zwykle jest gitarowo i tym razem może trochę lżej niż zwykle ale tego przecież wymaga przekaz. Za produkcję utworu odpowiada Marcin Bors znany ze współpracy z Myslovitz czy Heyem. Tego roku lato zaczęło się we Wrocławiu a na ciepłe wieczory polecamy spędzić z muzyką Neonów na uszach. Już wkrótce nowy singiel zapowiadający drugą płytę zespołu, który zwycieżył w konkursie młodych zespołów w Jarocinie 2010 i ma na koncie jeden album długogrający - Niewolnicy Weekendu. Ładujcie baterie z Neonami.

http://www.youtube.com/watch?v=YoeoQAfyrh0

Neony to wrocławska grupa rockowa, poruszająca się w stylistyce alternatywnego rocka. Założona w 2008 roku przez wokalistę i gitarzystę Dawida Zająca. W składzie:Grzegorz Sawa-Borysławski - bas (ex. Dust Blow), Jakub Zublewicz - gitara (ex. Lili Marlene), Tomasz Garbera - bębny (m.in. Coffee Break). Laureat festiwalu w Jarocinie (2010 rok). Wraz z pojawieniem się pierwszego wydawnictwa (EP) został nakręcony pierwszy, profesjonalny teledysk do utworu Gorący Styczeń. W styczniu 2010 roku zespół nagrał swój debiutancki album "Niewolnicy Weekendu" (ukazał się w sklepach 25.01.2011). Chcąc zachować stuprocentową niezależność, debiut wydawniczy firmują sami muzycy, nie wiążąc się z żadną wytwórnią płytową i wieloletnim kontraktem.

W 2010 roku Neony zwyciężyły w konkursie młodych talentów na festiwalu w Jarocinie, a już rok później wystąpili podczas jubileuszowej edycji Heineken Open’er Festival w Gdyni. W 2012 roku wystąpili na żywo w Programie Czwartym Polskiego Radia (fragmenty tego występu można znaleźć niżej, w dziale Utwory). Ich koncerty to porywające połączenie gitarowej energii, niespotykanej charyzmy i uzależniających melodii. Jak napisał o jednym z ich występów portal uwolnijmuzyke.pl – "Widać, że żywioł grupy to scena. Utwory zyskały dodatkową świeżość i energię."

Poleca : M & A MEDIA , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA' www.mimoza-muszyna.pl  , www.dwmimoza.pl  , "MIMOZA" zaprasza na wypoczynek i  konkurs muzyczny w Malopolskie.Tv ( Maj 2013) . szczegóły niebawem tylko w Malopolskie.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica