"Stage to the floor" hit na jesień 2012 , "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv poleca: www.ofrasport.pl & www.klub-adhd.pl

"Stage to the floor" hit  na jesień 2012 , "Strefa Muzyki" Malopolskie.tv  poleca: www.ofrasport.pl & www.klub-adhd.pl
Przebój na jesień 2012
EZ-Pop rozrusza tej jesieni nawet najbardziej zmarznięte ciała. idealny przebój na jesienne parkiety klubów muzycznych min: "ADHD"-Nowy Targ , "POMARANCZA"-www.klubpomarancza.pl Pulsujący bit pozwala swobodnie wczuć się w rytm kawałka, a wokale w "Stage to the floor" powoli przenoszą w stan wakacyjnego szaleństwa, które teoretycznie już minęło, ale dzięki EZ-Pop można się wciąż czuć jak na riwierze.
Dla urozmaicenia dj’e zaprosili Teejay i Ellington, których muzyczne zdolności przeplatają się z rozrywkowym charakterem utworu.

http://www.youtube.com/watch?v=E4zZ_7FYI2s&feature=plcp

Pochodzący z południowej Francji Syskey i Fisher Noman to tak naprawdę grający elektro-pop duet EZ-Pop. Zanim rozpoczęli własną ścieżkę, głównie remiksowali utwory wykonawców znanych we wszystkich europejskich (i nie tylko!) klubach jak: Bob Sinclar, Dj’s From Mars, Laurent Wolf, Coolio, Quentin Mosimman, Eric Carter, Chris Garcia... Ich twórczość została doceniona i dlatego też, znaleźli się w Top 50 klubowych numerów granych przez radia we Francji (NRU, Fun Radio, FG DJ Radio, Contact FM, VItamine)

Opracował i poleca : M & A Media 
Współpraca:    "ADHD" - Nowy Targ   ( www.klub-adhd.pl)
                        "OFRA SPORT "  ( www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica