Audioshock i singiel "Skyline" poleca Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

Audioshock i  singiel "Skyline" poleca Malopolskie.Tv  & www.mimoza-muszyna.com.pl
Audioshock nowy singiel od MY MUSIC , poleca Malopolskie.TV
Audioshock wydali wpadający w ucho singiel "Skyline". Melodyjny i nienarzucający się dubstep w połączeniu ze świeżym teledyskiem tworzą energetyczny koktajl mołotowa. Bo choć grupa od wydania pierwszego krążka bardzo dojrzała muzycznie, to w ich dźwiękach wciąż czuć ducha młodości. Widać to także w klipie, który wzbudza tęsknotę za latem… Zachody słońca, ognisko, spotkania z przyjaciółmi. Siła płynąca z połączenia dźwięków i obrazów pokazuje nam, że brytyjskie trio ma w sobie ogromne pokłady energii i kreatywności.

http://www.youtube.com/watch?v=VdOEm_EWqPY

Piosenka "Skyline" została doceniona także w Polsce. Stacja Eska Rock promuje kawałek na swoich listach przebojów, a warszawscy studenci będą mieli przyjemność usłyszeć Audioshock podczas tegorocznego festiwalu Ursynalia. Zespół ma nadzieję na wydanie pełnego albumu jeszcze w tym roku. Muzycy nieprzerwanie tworzą nowe utwory, a ich głowy są wciąż pełne pomysłów. Takie informacje skutecznie podsycają ciekawość co do dalszych poczynań młodych, zdolnych Brytyjczyków.

Audioshock to grupa młodych chłopaków z wysp, którzy kuszą swymi utworami wszystkich fanów symbiozy elektroniki i alternatywnego rocka. Latem 2010 roku ukazała się ich pierwsza EP-ka i od tego czasu Brytyjczycy odnoszą pasmo sukcesów. Ich utwór "Faceless" polecany był w mediach społecznościowych przez grupę Coldplay, można było go także często usłyszeć w BBC Radio 1.
Nagranie poleca  firma : MY MUSIC

Poleca : M & A Media  ,  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
Wspólpraca : O.W. "MIMOZA" - www.mimoza-muszyna.com.pl   , Ośrodek  "MIMOZA" zaprasza widzów Malopolskie.TV na imprezy muzyczne  TOP 20 HITS , i TOP 20 PL HITS  w dniach 26.IV do 6.V. 2013  . Szczegóły niebawem na stronie  Malopolskie.TV.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica