Bloom atakuje przebojem "Back to the heart"

Bloom atakuje przebojem "Back to the heart"
BLOOM atakuje listy przebojów poleca Malopolskie.tv
Utwór "Back to the heart" jest dokładnie taki jak formacja Bloom. W ich kompozycjach klimat i emocje są bardzo osobiste. Jak sami mówią "Na próbach każdy z muzyków dorzuca szczyptę swoich emocji". Twórczość zespołu to mieszanka muzyki elektronicznej i akustycznej, komputerowych beatów oraz żywej perkusji, którą określa się jako alians trip-hopu z chilloutem. Ale czy do końca? Bloom to zespół ludzi wywodzących się z różnych nurtów muzycznych. Nie boją się porównań i nie bronią się przed nimi. Chcą by ich muzyka powodowała u ludzi chwile relaksu i pozytywne emocje......

http://www.youtube.com/watch?v=8yIpr_EVx5U

BLOOM powstał w grudniu 2009 roku z inicjatywy Przemysława DZWONA Jaszkowskiego i Tomasza ŚLIWY Śliwińskiego. Przemo Dzwon Jaszkowski muzyczne korzenie ma w muzyce rockowej i alternatywnej. W 1994 roku wraz z Fazim zakłada zespół Nagły Atak Spawacza współtworząc jedno z najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych . DZWON mimo to szuka innych inspiracji muzycznych grywając w wielu poznańskich zespołach. Od 2007 roku w zaciszu domowym tworzy własną muzykę . Na drodze Przemka pojawia się stary znajomy z którym kilkakrotnie pogrywał; Tomek ŚLIWA Śliwiński, który od początku lat 90 tych grywał w różnych formacjach (od poezji śpiewanej po kapele punk rockowe ). Spotkanie zaowocowało w 2009 r powstaniem "BLOOM". Od 2009 roku nierozłączny duet "BLOOM" w spółpracuje z z Anną Przybylską, która przez dwa lata wspomaga zespół wokalnie. W styczniu 2010 roku dołącza do zespołu poznański DJ Przemysław Prezmo Adamczak, który wzmacnia szeregi BLOOM. Najmłodszym muzykiem współpracującym z zespołem jest perkusista Jakub Rokosz.

"Muzyczne inspiracje: każdy z nas to inna, odmienna osobowość. Słuchamy różnej muzyki ,wiec nie da się tworzyć bez wpływu i nie poddawać inspiracją. Zazwyczaj określamy BLOOM tak: Pomieszaliśmy elektroniczną muzykę z akustycznymi instrumentami, owinęliśmy ciepłym głosem, wsadziliśmy do mixera i narodził sie BLOOM..."

Poleca : M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica