CF98 - nowy album już 9 kwietnia.br. od My Music , polecają : Malopolskie.TV & www.mimoza-muszyna.com.pl

CF98 - nowy album już 9 kwietnia.br.  od My Music , polecają : Malopolskie.TV & www.mimoza-muszyna.com.pl
Nowa płyta już 9.IV. prezentuje MY MUSIC ,poleca Malopolskie.tv
Krakowska pop-punkowa grupa CF98 powraca już 9 kwietnia z nowym albumem. Jest to czwarty krążek w dorobku zespołu, z czego drugi polskojęzyczny, na przestrzeni 9 lat wspólnego grania. Przekornym tytułem "13" członkowie zespołu sugerują, że płyta jest różnorodna, eksperymentalna, odważna i zupełnie inna niż poprzednie nagrania. Powstała też na przekór przeciwnościom oraz poprzez ciągłe i nieustające uczenie się na błędach jako ludzie, muzycy i kumple. Na płycie znajdują się przebojowe, lecz nie o "byle czym", kawałki przeplatane elektronicznymi interludiami, a mocne brzmienia poprzedzają numery akustyczne stworzone w domowym zaciszu. Nowy album reprezentuje piosenka "Podaj dalej" - o milionach wersji i interpretacji tych samych zdarzeń lecz przez różnych ludzi.

CF98 to polski zespół muzyczny wykonujący pop punk, rock, hardcore punk, założony w 2003 roku w Krakowie. Ich muzyka mimo iż mocno zakorzeniona w scenie hardcore punk, znacznie częściej jest kojarzona z pop punkiem ze względu na melodyjność oraz wolny od ideologii i schematów przekaz. W początkach ich twórczości można znaleźć wpływy takich zespołów jak New Found Glory, wczesny Saves the Day, czy późniejszy Millencolin. Koncertowali na samodzielnie zorganizowanych trasach w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Grali koncerty z takimi polskimi artystami jak Coma, Happysad, Hey, O.S.T.R., Acid Drinkers, Vavamuffin czy z zespołami zachodniej sceny hard core/punk jak: Good Riddance, Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend, Cancer Bats. W ciągu ostatnich lat byli gośćmi m.in.: Dziennika Polskiego, Gazety Wy borczej, pisma Teraz Rock, stacji TVP Kultura, Polskiego Radia, Radiostacji oraz Anty-Radia. Wystąpili m.in. na takich festiwalach jak: Jarocin, Coke Live Music, Odjazdy, Rock in Arena, Rock in Summer.

Najświeższe informacje dotyczące CF98 znajdziecie na: http://www.facebook.com/cf98music

Chcąc Wam ułatwić oczekiwanie na premierę albumu CF98 "13" przypominamy rewelacyjny kawałek
Walka Królestw - http://www.youtube.com/watch?v=KEFinwt1LZI

Płytę poajwi się w sprzedaży dzięki firmie MY MUSIC

Poleca : M & A Media , PROJECT INFO  ( www.projektinfo.pl )
Współpraca: O.W. "MIMOZA" www.mimoza-muszyna.com.pl    Ośrodek Wypoczynkowy  "MIMOZA" jest organizatorem imprez muzycznych  telewizji Malopolskie.Tv  w dniach : 26.IV do 6.V. 2013  szczegóły już niebawem  na naszej stronie . TOP 20 HITS   i TOP 20 PL HITS  " na żywo" w Muszynie.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica