Chada o goryczy życia poleca Malopolskie.tv , prezentuje : www.ofrasport.pl

Chada o goryczy życia  poleca Malopolskie.tv , prezentuje : www.ofrasport.pl
CHADA na jesień 2012 poleca Malopolskie.tv
Chada o goryczy życia

Maksymalnie prawdziwa piosenka o normalnym życiu, przepełnionym niebezpieczeństem, dramatem, smutkiem i codzienną walką o przetrwanie. Jednocześnie nie jest depresyjna i na pewno trafi do każdego świadomego odbiorcy. "Syf tych ulic" promuje ostatni album wydany w czerwcu "Jeden z Was" i prenenduje do osiągnięcia statusu Złotej Płyty.

Kawałek jest wyprodukowany przez Donatana, a gościnnie wokalu użyczył Szymon reprezentujący skład South Blunt System.

http://www.youtube.com/watch?v=dqMDwRhQRfg&feature=plcp

Tomasz Chada, znany w środowisku ulicznego rapu jako Chada, początkowo związał się z grupą Molesta Ewenement. Solową karierę rozpoczął od swojej debiutanckiej płyty z 2009 roku ‘Proceder’.
Współpracował z takimi osobistościami rapu jak: Pih, Pyskaty, Ero, Peja, Fu, TenTypMes, członkowie Płomień 81. Teksty Chady to 100% prawdziwego przekazu i są oparte na wątkach autobiograficznych. Nieco agresywnie opowiada o życiu na marginesie społecznym, kłopotach z prawem, dwulicowości. Nie idzie na żadne kompromisy. Dlatego też pozyskał sobie tylu fanów, bo w obecnym świecie wypełnionym sztucznością, Chada jest po prostu autentyczny.

Poleca : M & A Media  & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Strefę Muzyki prezentuje OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl ) zapraszająć  wszystkich do telewizji Malopolskie.tv  na nowe programy  pt " KWADRANS ZDROWIA"  już od  5 listopada , w malopolskie.tv  o godzinie 20.00 zobaczymy pierwszy odcinek "Kwadrans Zdrowia" którego bohaterem będzie zawodnik Ofra team Piotr Kubica ( www.piotrkubica.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica