Cudowny, głęboki głos Alicji Sękowskiej poleca : Malopolskie.tv ,prezentuje : www.ofrasport.pl & www.teta.pl

Cudowny, głęboki głos Alicji Sękowskiej  poleca : Malopolskie.tv ,prezentuje : www.ofrasport.pl & www.teta.pl
Alicja talentem 2012 roku
Cudowny, głęboki głos Alicji Sękowskiej na długo zapada w pamięci słuchacza. Jej debiutancki, autorski singiel "Ready for love" przepełnia każdy centymetr pomieszczenia, w którym go słuchamy. W tekście każdy znajdzie kawałek swojego życia, tęsknotę za prawdziwą miłością i nadzieję na lepsze jutro. Słowa nie są w stanie opisać klimatu jakim emanuje ten utwór. Z resztą posłuchajcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=hJJihLTgArM&feature=youtu.be

Alicja Sękowska w sobotę opuściła program Mam Talent, a dziś może pochwalić się sesją zdjęciową na okładkę własnego albumu. Artystka nawiązała współpracę z managerem, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju kariery wokalistki Eweliny Lisowskiej z podobnego talent-show. Kalendarz samej Alicji mocno wypełniony jest konkretnymi planami, bo wtorek to dzień ostatnich poprawek do singla produkowanego przez Pawła Pawłowskiego (Gitarzysta zespołu Piotra Kupichy). Już dwa dni później, młoda piosenkarka będzie kręciła swój teledysk w grodzie Kopernika - Toruniu!

"Realizacja marzeń w tym wieku to sen, piękny sen. Wszystko potoczyło się dość szybko i klarownie dla całej ekipy, która pracowała przy tym wszystkim zaczynając od nagrywania materiału u Pawła, czy realizacji sesji zdjęciowej u Magdy - bardzo dziękuje im za pełen profesjonalizm. Niedługo będę mogła pokazać całemu światu mój utwór z którym identyfikuję się w 100%. To pozwoliło mi wykonać go lepiej niż zakładałam."

Alicja Sękowska"Biorąc artystkę, która stawiała wszystko na jedną kartę - program, chciałem jej pokazać, że po eliminacji życie się nie kończy, a wręcz zaczyna. Wybrałem do współpracy ludzi, którzy pomagali mi rok temu kiedy zaczynaliśmy pracować z Eweliną. Nowy u nas jest tylko Paweł, który skomponował świetny utwór i mamy nadzieje, że niedługo wszyscy usłyszycie do w radiach. Przeżywam w jakiś sposób drugi raz to samo, z nadzieją, że uda się odnieść taki sukces po raz kolejny..."

Dawid (manager)

Zapraszamy również na fanpage Alicji http://www.facebook.com/AlicjaPL

Poleca i prezentuje : M & A Media  , Wspólpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
                                                                                OFRA SPORT  ( www.ofrasport.pl )
                                                                       TETA ( www.teta.pl   , www. sklep.teta.pl   )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica